ZEYNEP KÜBRA BUNU BAŞARDI! İLK İMZA GÜNÜ!

Genç yazar Zeynep Kübra Kazan’ın yaşam mücadelesi dolu kitabı olan “Mutluluk Kokusu”nun imza programı etkinliği Ordu Gençlik ve Spor il Müdürlüğü uhdesindeki Ordu Gençlik Merkezinde Kitap Severlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

29.08.2021
335
ZEYNEP KÜBRA BUNU BAŞARDI! İLK İMZA GÜNÜ!

Programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in yanı sıra Genç yazarın Iğdır’dan gelen ailesi ve sevenleri yer aldı.

İsmini Mars’a gönderen İlk Kitap Ödülünü alan genç yazar kitap severlere seslendi. Kronik akciğer rahatsızlığı olan Zeynep Kübra Kazan kolunda serumuyla yazdığı “Mutluluk Kokusu” kitabını Ordu‘da imzaladı.

Mutluluğu Nefesle Bağdaştıran Zeynep slogan olarak “Farkındalıkla Teşhis Mutlulukla tedavi” fikrini benimsiyor. Şehitlerimize ve Atamıza duyduğu minnettarlıkla ülkemize farkındalık ve mutluluğu aşılamayı borç bilmiş Genç Yazar/Eğitimci Zeynep Kübra Kazan konuşmasında şu sözlere yer verdi. “Atamız savaş meydanlarında bile elinden kitaplarını düşürmemiş, bilimden fenden ayrılmamıştır böyle ataya sahip olup da pes etmek üretmemek yakışır mı? Ben yakışmayacağını düşünüyorum. Onun için üretmeye çabalamaya devam ediyorum ben yarım nefesle çabalayabiliyorsam sizlerde başarabilirsiniz. “dedi.

Iğdır’da yaşayan genç yazar 2020 yılında Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden mezun oldu. Karadeniz hayali ile büyüyen Zeynep, Ordu’da okuyarak hayallerini gerçekleştirdi. “Dünyanın yarısını kadınlar oluşturur, yarısını kadınlar yetiştirir bizler güçlü olursak dünya güçlü olur ülke bizden güç alır.” diyen Zeynep Ordu halkına müjde vererek yeni kitabını yazdığını hatta yeni kitabında Ordu’nun tanıtımını üstlendiğini, çok yakında halkla buluşturacağını belirtti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.