ZABITA TEŞKİLATI 195. YILIN GURURUNU YAŞIYOR

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası münasebetiyle Altınordu Belediyesi Zabıta personellerini makamında kabul ederek haftalarını kutladı.

03.09.2021
221
ZABITA TEŞKİLATI 195. YILIN GURURUNU YAŞIYOR

Başkan Tören, Başkan Yardımcıları Ahmet Akyurt ve Cihat Demiralp’in de hazır bulunduğu kabulde Zabıta Müdürü Zafer Turan ile birlikte tüm zabıta personelini tek tek kutladı. 195. Yılını kutlayan Zabıta Teşkilatının şehrimizin huzuru güvenliği ve esenliği için 7 gün 24 saat büyük bir özveriyle görev yaptığını belirten Başkan Tören, açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü:

“195. kuruluş yıldönümünü kutlayan köklü bir teşkilatın mensupları olarak halkımızın sağlığı huzuru güvenliği esenliği sizlere emanet. Belediyemizin dışa açılan yüzü, müşfik eli, merhamet gözü sizsiniz. Garibe koşan siz, kimsesize koşan siz, şehirdeki huzuru sükunu barışı adaleti zedeleyecek yanlışlara müdahale eden sizsiniz. Merhametiyle mazlumu ayağa kaldıran da yine sizlersiniz. Pandemi süreci içerisinde Zabıta ailemiz bu şehirde toplumun sağlığı ve huzuru için özveriyle çalışmış ve alın teri dökmüş daima vatandaşlarımızın hizmetinde olmuştur. Her birinizi alnınızdan öpüyorum. Gönlünüze yüreğinize sağlık, müteşekkirim minnettarım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada aynı hassasiyetle aynı yüksek güvenle aynı birlik beraberlik ve kardeşlik ruhuyla şehrimize ve hemşehrilerimize birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz.Altınordu Belediyemiz Zabıta Teşkilatı başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve sağlığı için görevlerini özveriyle sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Haftası’nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Çok değerli mesai arkadaşlarıma kıymetli aileleri ile birlikte nice güzel günler, sağlık ve esenlikler diliyorum.”

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.