Vali Sonel 128 Vatandaşı Tek Tek Dinledi!

Vali Tuncay Sonel, her hafta Çarşamba günü düzenlediği ve vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirdiği “Halk Günü” toplantısının tekrarını gerçekleştirdi.

21.01.2022
216
Vali Sonel 128 Vatandaşı Tek Tek Dinledi!

Kendisinden randevu talebinde bulunmak suretiyle sorunlarını, şikayetlerini, taleplerini iletmek isteyen vatandaşları Valilik toplantı salonunda kabul eden Vali Sonel, tek tek dinlediği her vatandaşın kendisine ilettiği sorunlara, taleplere çözüm bulmaya, dertlerine derman olmaya çalıştı.

Gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında 128 vatandaşı dinleyen Vali Sonel, vatandaşların kendisine iletmiş olduğu sorunların ve taleplerin giderilmesi noktasında ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

“Halk Günü” toplantısında ailesiyle birlikte gelen çocukları da unutmayan Vali Sonel, verdiği çeşitli hediyelerle onları sevindirdi.

Vali Tuncay Sonel, “Her Çarşamba günü vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, dertlerine çözüm bulmaya çalışıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Valiliğimizin kapısı her daim açıktır. Bugün de yoğun katılımın olduğu halk günü toplantımızda  vatandaşlarımızın dertlerine çözüm bulmanın  mutluluğunu yaşadık, onların hayır dualarını aldık” diye konuştu.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.