ÜTSO’dan Gazeteci Talip KOCAKOÇ’a Ziyaret!

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Alp Medya Ajans’ı ziyaret ederek gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Basın mensuplarına hediye takdim eden Akar, kendileriyle bir süre sohbet etti.

12.01.2022
244
ÜTSO’dan Gazeteci Talip KOCAKOÇ’a Ziyaret!

Başkan Akar: “Gazeteciler Toplum İle Kurumlar Arasında Köprü Vazifesi Görüyor”

Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Alp adına misafirlerini ağırlayan Gazeteci Talip Kocakoç ile birlikte Ünye gündemine dair yorumlar yapan Akar, özellikle yerel esnafın kalkınması adına ciddi çalışmalarının olduğunu söyledi. Akar, bu çalışmalarda basını yanlarında görmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Toplumun bilgilendirilmesi adına emek harcayan basın yayın organlarının değerinin bilinmesi gerektiğine dikkat çeken ÜTSO Başkanı Akar, “Çalışmalarımızın topluma aktarılmasındaki özverili çalışmaları sebebiyle görevini layıkıyla yerine getiren, kurumlarla toplum arasında köprü görevi üstlenen gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Ticaret Odası Başkanlığı’nın ziyaretlerinden dolayı onur duyduklarını ifade eden Gazeteci Talip Kocakoç, Alp Tv ve Çınar Gazetesi ile birlikte Ünye’nin gündemine dikkat çeken katılımlar sağladıklarını belirtti. STK ve resmi kurum/kuruluşlarla birlikte fikir alışverişinin önemine değinen gazeteciler, misafirlerine iyi temennileri için teşekkürlerini ifade ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.