Uslu,”Depremzedelerimizin Emrindeyiz”

28.01.2020
166
Uslu,”Depremzedelerimizin Emrindeyiz”

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Elazığ’daki vatandaşlar için kendisinin ve üyelerine gelebilecek her türlü yardım isteğine hazır olduğunu söyledi.
24 Ocak tarihinde meydana gelen Elazığ’ın Sivrice ilçesindeki deprem sonrası Türkiye’nin dört bir yanından destek yardımları devam ederken, Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu üyelerinin ve kendisine her türlü yardım talebinde bulunulması taktirde Elazığlı vatandaşlar için seferber olabileceklerini söyledi.
Elazığ’daki depremin tüm Türkiye’yi üzdüğü gibi kendilerini de acı bir şekilde ifade ettiğini söyleyen Uslu,” Elazığ ve Malatya illerimizi etkileyen deprem bizleri derinden yaralamış, üzmüştür. Devletimiz güçlü bir devlettir. Yüzyıllardır devlet geleneğimiz, tecrübelerimiz ve Türk halkının en önemli özelliği olan yardımlaşma duyguları ile bu kötü günlerinde üstesinden geleceğimizden hiç şüphemiz yoktur. Bu yaşanan doğal afet bir yandan da bizlere her zaman depreme karşı hazırlıklı olmayı ve depremle yaşamayı öğrenmemiz gerçeğini bir kez daha hatırlatmıştır. Tüm kişiler ve kurumlar olarak artık daha duyarlı ve daha bilinçli şekilde olası depremlere karşı hazır hale gelmeyi bir görev olarak kabul etmeliyiz. Bu acı kayıpları yaşamamak için tüm fertlerimiz, kurum ve kuruluşlarımız üzerine düşen sorumlulukları yerine getirme gayreti içerisinde olmalıdırlar. Bizler, Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği önderliğinde başlatılan yardım seferberliğine Ünye Ticaret Borsası olarak da katılmış bulunmaktayız. Bunun dışında da şahsım, Borsamız ve üyelerimiz adına elimizden ne gelirse yürekten yapmaya hazır olduğumuzu ifade eder, bu doğal afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dilerim” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.