Ünye’de Karla Etkili Mücadele!

Ünye Belediyesi bölgemizde etkili olan kar yağışına karşı aldığı önlemler doğrultusunda etkili mücadele sergilerken özellikle rakımı yüksek mahallelerde çalışmalar 7/24 esasına göre devam ediyor.

17.01.2022
368
Ünye’de Karla Etkili Mücadele!

Geçtiğimiz hafta sonundan itibaren bölgemizde görülen kar yağışı özellikle yüksek kesimlerde etkili oldu. Ulaşımın aksamaması için seferber olan Ünye Belediyesi, araç ve ekipleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yol açma çalışmalarının yanı sıra tuzlama çalışmaları da yapılarak herhangi bir olumsuzluğun önüne geçiliyor.

Başkan Tavlı, “Ekiplerimizle birlikte sahadayız”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, yardımcılarıyla birlikte karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi. Tekkiraz yerleşkesinde ekiplerle bir araya gelen Başkan Tavlı, “İlçemizi etkileyen kar yağışı ile birlikte yollarımızın açık olması için canla başla mücadele eden ekiplerimizi Başkan Yardımcılarımız Orhan Gürel, Ahmet Şahin ve Fen İşleri Müdürümüz Orkun Oral ile birlikte Tekkiraz yerleşkemizde ziyaret ederek kolaylıklar diledik. Hemşerilerimiz açısında kar yağışının esarete değil, sefaya dönüşmesi için 7/24 esasına göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız sonucunda hiçbir mahallemizde ulaşım sorunu yoktur. Hemşerilerimiz olası bir sıkıntı durumunda Ünye Belediyemize  0452 323 19 41 numaralı telefondan ya da 0 530 948 75 52 WhatsApp hattımızdan 7/24 ulaşabilir” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.