ÜNYE 1957 SPOR SAHAYA İNDİ

30.11.2020
307
ÜNYE 1957 SPOR SAHAYA İNDİ

Ünye 1957 Spor 2020-2021 sezonu için çalışmalarına başladı.
Hazırlıklarını Cevizdere Tesisleri’nde pandemi kuralları çerçevesinde sürdüren yeşil-beyazlılarda teknik heyet ve transfer edilen futbolcular yer alıyor.
İçişleri Bakanlığı Genelgesi ve İl Hıfzısıhha Kurulu kararlarına göre pandemi tedbirleri çerçevesinde çalışmalara başladıklarını belirten Ünye 1957 Spor Kulübü Basın Sözcüsü Yiğit Küçükoğlu “ Hem sahada hem masada güçlü bir takım kurduk. Yönetim olarak kısa zamanda çok iş başararak, gerek sahada gerekse masada yolumuzu çizip hızla uygulamaya geçtik. Bu süreçte başta Kulüp başkanımız Mehmet Ali Durak olmak üzere yönetimdeki her bir arkadaşımız üstüne düşeni fazlasıyla yaparak, bugün Ünye 1957 Spor’umuz daha lig başlamadan olası rakiplerine gücünü hissettirmeye başladı. Çünkü biz hem sahada hem masada güçlü bir organizasyon kurmak istedik, çok şükürde kurduk. Bu gücü daim kılmak amacıyla pandemi şartlarında dahi var gücümüzle lige hazırlanıyoruz. Yetkili makamlarca yapılacak olan açıklama ardından müsabakaların başlamasıyla özlenen başarıların gelişi tek gurur kaynağımız olacak. Biz yönetim olarak bir araya gelirken tek bir hedefimiz vardı o da “BAŞARMAK”. Bütün bir Ünye’nin yanımızda olduğunu biliyorum ve hep beraber çıktığımız bu yolda hep beraber başaracağız. Allah utandırmasın. ”
-Yavuz; “Başarı kaçınılmaz olacak!-
Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan Ünye 1957 Spor’da teknik direktör Aydın Yavuz“Bu sezon BAL liginin oynatılıp oynatılmayacağı ile ilgili TFF’nin açıklamasını bekliyoruz. Ancak biz lig oynanacakmış gibi Covid-19 tedbirleri çerçevesinde hazırlıklarımızı yapıyoruz. İyi oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Ligin durumuna göre aramıza katılacak oyuncular da olacak. Ancak şu an yaptığımız çalışmalarımızda oyuncularımızın konsantrasyonu ve istekli olmaları bizleri memnun ediyor. Çalışmalarımız neticesinde başarı kaçınılmaz olacak” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.