Talip KOCAKOÇ Kimdir?

Son dönemde özellikle sosyal medya alanında öne çıkan isimlerden olan Gazeteci Talip Kocakoç’un hayatı, internet kullanıcıları tarafından merak edilmeye ve arama motorlarında sıklıkla sorgulanmaya başladı. Kocakoç’a dair biyografik bilgileri bu sayfada bulabilirsiniz.

04.05.2021
1.388
Talip KOCAKOÇ Kimdir?

Aslen Ordulu olan Talip Kocakoç yerel ve ulusal anlamda önemli çalışmalara imza atmış, gazeteci kişiliği ile tanınan biridir.

Ordu Altaş Tv, Ordu Güncel Gazetesi, Tv52, Boztepe Tv, Ordu Yeni Dönem Gazetesi gibi Ordu medyasında önemli kurumlarda görevler almıştır.

2020 yılında Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde makam araçları sürücüsü olarak askerlik görevinde bulunan Kocakoç, gazetecilik faaliyetlerine devam etmektedir. Ordu Sosyal Gazetesi Talip Kocakoç idaresinde yayınlarını sürdürmekte.

Medya sektöründe aktif olarak görev alan Gazeteci Talip Kocakoç Ordu yerelinden başlayan bir süreçle ulusal anlamda da çeşitli projelerde görev almıştır. 2011 yılından bu yana sektörün bilinen firmaları ile çalışmış, alanında ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmuştur.

Gazete, Tv, Radyo ve sosyal medya mecralarında birçok konuya konuk olmuş ve günümüzde medya ajans faaliyetleri ile bu sektördeki başarısını sürdürmektedir.

Talip Kocakoç Kaç Yaşında?

Talip Kocakoç 31 yaşındadır.

Talip Kocakoç Boyu ne, Kaç kilo?

Talip Kocakoç 1,75 m boy ve 85 kg boy-kiloya sahiptir.

Talip Kocakoç eşi kim?

Gazeteci Talip Kocakoç henüz evli değildir. Basına yansıyan bir birlikteliği olmamıştır. (2021)

Talip Kocakoç kitapları?

Kocakoç’un yazmış olduğu ancak henüz baskı aşamasına geçmemiş kitapları olduğu biliniyor. Edebiyat dünyasına kazandırılan kitapları yine bu sayfada yer alacaktır.

Hangi Dizide Oynadı?

Talip Kocakoç gazetecilik mesleğinde kariyerine devam etmektedir. Kamera önünde sıkça görünse de herhangi bir dizi veya film projesinde yer almadı.

Talip Kocakoç’un Menajeri Kimdir?

Talip Kocakoç herhangi bir menajerlik ajansı ile çalışmamaktadır.

Talip Kocakoç Telefon Numarası

Talip Kocakoç’a 0545 520 4520 No’lu WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.