Sezgül, “İkinci Dönem Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”

05.02.2019
90
Sezgül, “İkinci Dönem Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”

Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, bugün başlayan 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı ikinci yarısı ile ilgili yaptığı açıklamada tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
Eğitim hayatının öncelikle aileden başladığının önemine dikkat çeken Ünye Belediye Başkan Vekili Sezgül, aileden başlayan eğitim hayatının bütünleşmiş bir şekilde okul, öğretmen üçlüsü ile devam ettiğini ve her bir unsurun değerli olduğunu belirtti.
4 Şubat 2019 Pazartesi tarihi itibari ile başlayan 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 14 Haziran Cuma günü sona ereceğini söyleyen Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, bu süre zarfında öğrencilerin özellikle anlama, analiz etme, tekrar ve araştırmaya yönelik bir eğitim mantığını şiar edinmeleri tavsiyesinde bulundu.
Bu süreçte öğrenci ve öğretmenler kadar velilere de önemli sorumluluklar düştüğünü hatırlatan Sezgül, ebeveynlerin çocuklarına belirli bir program dâhilinde motive edici şekilde davranmalarının önemine değindi.
Bugünün öğrencilerinin Türkiye’nin aydınlık geleceğinde önemli görevler üstleneceğine inancının tam olduğunu söyleyen Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, “Yükselen Türkiye, gençlerimizin sorumlu, akılcı ve üreten kimliği ile mümkün olacaktır” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.