Samsun E-Dergi Hayırlı Olsun

Türkiye’nin video ve ses içerikli kurumsal ilk interaktif dergisi Samsun-E Dergi, düzenlenen basın toplantısında gazetecilere tanıtıldı.

24.11.2021
154
Samsun E-Dergi Hayırlı Olsun

Bilgi teknolojileri en üst düzeyde kullanılarak hazırlanan ilk sayıyı basın mensuplarıyla paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, derginin şehrin tanıtımına önemli katkılar vereceğine inandığını söyledi.Kent tanıtımlarında bilgi ve iletişim teknolojilerine büyük önem veren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilke daha imza attı.

Sanat, tarih, kültür, turizm, edebiyat, sosyal yaşam ve sporda şehrin tüm özelliklerini sanal dergiyle tanıtmayı hedefleyen belediye, teknik ve içerik çalışmalarına 6 ay önce başlanan Samsun-E Dergi’nin ilk sayısını çıktı.Belediyenin basın birimi tarafından yazılımı ve içeriği oluşturulan elektronik dergi, düzenlenen basın toplantısıyla medya mensuplarına tanıtıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir başkanlığında Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salon’da yapılan basın toplantısına Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Yıldız, Zennube Albayrak ve Ali Seyfi Küçükgöncü, daire başkanları ile çok sayıda gazeteci katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.