ŞAHİNCİLİ’NİN ARDINDAN BİR ALTIN DOKUNUŞ DA KARŞIYAKA’YA GELDİ

Altınordu Belediyesi ekipleri, Başkan Aşkın Tören’in son belediye meclis toplantısında işaret ettiği şehir merkezinde yılsonuna kadar 20 kilometre asfalt hedefi doğrultusunda kesintisiz bir mesai ile çalışmaya devam ediyor. Altınordu Belediyesi, sürdürdüğü alt ve üstyapı çalışmaları kapsamında şehir merkezinde bulunan ham yollarda yaşanan toz ve çamur çilesine son veren çalışmalarına büyük bir ivme kazandırdı.
Şahincili Mahallesinde uzun yılların sorunlarına kısa sürede çözüm üretip 13 sokağın yollarını asfaltlayarak konfora kavuşturan Altınordu Belediyesi çalışmalarına ara vermeden Karşıyaka Mahallesinin sokaklarına girdi. Başkan Aşkın Tören’in talimatları doğrultusunda gündüz gece devam eden kesintisiz bir mesai ile yapılan hızlı ve etkin çalışmalar sonunda Karşıyaka Mahallesinde de 15 sokağı kısa sürede asfalt ile buluşturan Altınordu Belediyesi ekipleri uzun yılların sorunlarını çözüp vatandaşların yüzlerini güldürdü.

14.07.2021
252
ŞAHİNCİLİ’NİN ARDINDAN BİR ALTIN DOKUNUŞ DA KARŞIYAKA’YA GELDİ

KARŞIYAKA’NIN 15 SOKAĞINDA ON YILLARIN ÇİLESİ SONA ERDİ

Karşıyaka mahallesi 973, 976, 976, 1005, 1006, 10007, 1008, 1012, 1018, 1025, 1038, 2088, 2089, 2092, 2093 sokakların ham yolları sebebiyle uzun yıllardır toz ve çamur çilesine maruz kalan vatandaşlar Başkan Aşkın Tören’in şehir merkezinde başlattığı asfalt seferberliği ile kısa sürede sevinç yaşadılar. Şahincili mahallesinde asfaltlanan 13 sokağın ardından kısa sürede Karşıyaka’nın 15 sokağını da asfalt konforuna kavuşturan Altınordu Belediyesi, şehrin her sokağına her köşesine götürdüğü hizmetleriyle vatandaşların memnuniyet vesilesi olmayı sürdürüyor.

BAŞKAN TÖREN, “HER YÖNÜYLE YAŞANABİLİR BİR ALTINORDU İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”

Kendi kaynakları ve tasarruf ekonomisiyle başlattıkları hizmet seferberliğinin kesintisiz devam ettiğini aktaran Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “10 gün gibi kısa bir sürede önce Şahincili Mahallemizin 13 sokağında uzun yılların çilesine son verdik. Akabinde hiç ara vermeden başladığımız çalışmalarla çok kısa bir sürede Karşıyaka Mahallemizin 15 sokağının ham yollarını asfalt konforuna kavuşturduk. Yapılaşmanın henüz tamamlanmadığı bu bölgelerimizde vatandaşlarımızın var olan sorunlarına kayıtsız kalamazdık. Şehrimizin diğer bölgelerinde de vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek, sorunlarına çözüm olacak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Amacımız insanıyla şehir kimliği ile estetiğiyle, konforuyla yaşanabilir bir Altınordu’yu inşa etmek. Yaptığımız çalışmalar bölge sakinlerine ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

KARŞIYAKA MUHTARI NURİ AŞCI, “ALTINORDU BELEDİYEMİZ 24 SAAT ÇALIŞMAKTADIR”

Karşıyaka Mahalle Muhtarı Nuri Aşcı, “Altınordu Belediyemiz 24 saat çalışmaktadır. Yıllardır toz ve çamur olan sokaklarımız asfalta kavuşmuştur. Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Aşkın Tören’e teşekkür ederim. Başkanımız Aşkın Tören’in hizmetleriyle Karşıyaka Mahallemizi sil baştan yeniliyoruz inşallah” sözleriyle Başkan Tören’e teşekkürlerini iletti.

Bölgede yaşayan vatandaşlar ise; “tozdan ve çamurdan kurtulduk. Bu hizmeti çok uzun zaman bekledik. Nihayet beklediğimiz hizmete Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören sayesinde kavuştuk. Başkanımızdan Allah razı olsun” diyerek memnuniyetlerini ifade ettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.