Saadet Partisi Ordu Erken Seçime Hazır!

Saadet Partisi Ordu İl Başkanı Av. Erkan Temiz, “Parti olarak çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Seçime hazırız, sandığı milletin önüne koymamız lazım” diyerek erken seçim mesajını Ünye’den verdi. Realite Tv’de Gazeteci Talip Kocakoç’un sorularını yanıtlayan Başkan Temiz, seçim sahasında kovulduğumuz yerlerden şimdi davetler alıyoruz” ifadelerini kullandı.

17.12.2021
253
Saadet Partisi Ordu Erken Seçime Hazır!

Haber: Talip KOCAKOÇ / Alp Medya Ajans

Saadet Partisi Ordu İl Başkanı, yapmış olduğu değerlendirmelerde şu ifadelere yer verdi:

“Kovulmuştuk, Şimdi Sandığa Davet Alıyoruz”

“İnsanlar bu siyasi iktidarın bu işi başaramadığını söylüyor ve bir çıkış noktası arıyorlar. Ülke ekonomik olarak zaten sıkışmış durumda. Ülkenin genel tablosu düzelmediği zaman onunla ilgili gidişat düzelmeyecek.

Biz 2018 seçimlerinde birçok ilçeden kovulduk. İnsanlar bize hakaret ettiler, hoş olmayan tavırlarla yaklaştılar. O günün döneminde insanların tavrı öyleydi Şimdi bakıyoruz ki o zaman bunu yapan insanlar şimdilerde “Siz neredesiniz?” diye soruyor. Daha faz la arazide olmamız gerektiğini talep ediyorlar. Kovulduğumuz yerlere davet ediliyoruz şuanda biz. Vatandaş 2001’den bu yana iktidar partisine oy verdiğini söylüyor ancak bugün gelinen noktada umutlarının eridiğini ifade ediyorlar. Bizler 2022’de yapılacak erken seçime hazırız. Biz 2022’nin Mart sonuna kadar Saadet Partisi Ordu il teşkilatımızın çalışmalarını tamamlayıp sahada daha aktif çalışmak için kolları sıvadık. Sandığı vatandaşın önüne koymamız gerekiyor. “

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.