Pınar DENİZ Kimdir?

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde gösterdiği performansla adınsan sıkça söz ettiren Pınar Deniz’in hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Oyunculuğuyla ve güzelliğiyle hayranlarının gönlünde taht kuran ünlü oyuncuyla ilgili “Pınar Deniz kimdir? Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz kaç yaşında, nereli?” gibi sorulara cevap aranıyor.

24.10.2021
642
Pınar DENİZ Kimdir?


Yargı dizisi ekranlara geldikçe Pınar Deniz’in hayatı konuşulmaya devam ediyor. Dizide Avukat Ceylin Erguvan karakterine Pınar Deniz hayat veriyor. Sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına girmeyi başaran oyuncunun yaşamına dair bilgiler merak konusu oldu. Peki, Pınar Deniz kimdir? Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz kaç yaşında, nereli?

YARGI DİZİSİ CEYLİN ERGUVAN KİMDİR?

Yargı dizisi yeni bölümleriyle seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Dizide Ceylin, hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesine isyan etmiş, kural tanımaz ve inandığı değer ve doğrular uğruna sınırları zorlayan, “ipten adam alır” denilen cevval bir avukat. Onun için gerçek adalete erişebilmek uğruna gidilen her yol mubahtır. Bunun için yapamayacağı bir şey yoktur. Babasının yokluğunda bütün ailesini ayakta tutmaya çabalamıştır, bir nevi hala ailenin direği gibidir. Babası Zafer’e çok düşkündür. Kız kardeşi İnci ise onun en değerlisidir, adeta gözünden sakınır.

PINAR DENİZ’İN ROL ALDIĞI FİLMLER

2021 – Aşkın Kıyameti – Selin 

2020 – İnsanlar İkiye Ayrılır – Ceren

2017 – Kardeşim Benim 2 – Didem 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.