Ordu’da Sinema Günleri Devam Ediyor!

Ordu Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat şubat ayı etkinlikleri kapsamında “Kaptan Fantastik” filmi izleyici ile buluştu.

18.02.2022
148
Ordu’da Sinema Günleri Devam Ediyor!

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kültür sanat etkinlikleri, dünya sinemasının seçkin filmlerinin gösterimiyle devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda yönetmenliğini ve senaristliğini Matt Ross’un yaptığı, başrolünde ise Viggo Mortensen’in oynadığı “Kaptan Fantastik” filmini sinemaseverle buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda HES kodu ve hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen film gösterimi öncesi programa katılan vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından mısır ve gazoz ikram edildi.

Kuzeybatı Pasifik ormanlarında bir baba ve 6 çocuğunun bir kabinde medeniyetten izole hayatta yaşamlarının anlatıldığı “Kaptan Fantastik” filmi izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Film gösterimine katılan vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat etkinlikleriyle güzel bir akşam yaşadıklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.