ORDU SEVDASIYLA FENOMEN İSİM HAZAR YILMAZ!

Sosyal medyanın dikkat çeken fenomen isimlerinden biri…
Hem sosyal medyada hem gerçek hayatta aktif, hareketli ve samimi tavırlarıyla sevilen bir isim olmayı başaran Hazar Yılmaz, toplumun her kesiminde destek görüyor.
Ordu’da ikamet eden genç fenomen Hazar’ın son dönemde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile olan yakınlığı da dikkat çekti. Başkan Güler’in yaşama dair, spor ve sanata dair her projesinde yanında olarak Ordulular adına Başkan Güler’e destek veren Hazar Yılmaz, birçok fotoğraf karesinde de başkanın yanında.
Hazar adeta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in kentin tanıtımı anlamında sağ kolu gibi anımsanıyor. Sosyal Medyadaki içerikleri de bunu doğruluyor.

15.07.2021
400
ORDU SEVDASIYLA FENOMEN İSİM HAZAR YILMAZ!

Aslen Ordu’nun Altınordu ilçesi Osmaniye köyünden olan Hazar Yılmaz, sosyal medyanın birçok platformunda Ordu vurgusu yaparak kentin değerini öne çıkarıyor.

Zaman zaman şehrin öne çıkan isimlerini de ziyaret eden Yılmaz, Başkan Hilmi Güler’e de sık sık bir araya geliyor.

Hazar, toplumun her kesiminden olduğu gibi Başkan Güler’den de samimiyet desteği görüyor. Bu samimiyet ve Ordululuk vurgusu Karadenizli fenomenin takipçileri tarafından da takdirle karşılanıyor. Fenomen ismin tamamen gönüllü olarak Ordu adına yapılan her şeyin herkesin yanında olduğu biliniyor.

Hazar’dan Başkan Güler’e Ziyaret
Orduspor 3.Lige çıktı
OBB Başkanı Güler ile birlikte…

Fenomen şöyle, sanatçısıyla toplumun her alanından temsilcilerin, kent yönetimine katkı sunacak destekler vermesi, yanında olması Ordu’nun marka değeri için önemli…

Haber: Talip KOCAKOÇ

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.