Ordu İl Tarım Müdürüne 2 Ödül Birden

Tarım ve Orman Bakanlığınca 25-27 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya İlinde düzenlenen “Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı”nda Ordu İl Müdürü Kemal Yılmaz 2 ödül birden aldı.

02.03.2022
156
Ordu İl Tarım Müdürüne 2 Ödül Birden

Tarım ve Orman Bakanlığınca 2020 yılından buyana merkez, taşra teşkilatı ile bağlı ve ilgili tüm kuruluşların yıl içinde gerçekleştirmeleri istenilen Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) belirlenerek takibi yapıldı. Bakanlık tarafından 2021 yılı performans hedeflerinin değerlendirilmesi sonucunda Ordu ili performansı en yüksek iller arasında yer aldı. Bu başarıdan dolayı Ordu İl Müdürü Kemal Yılmaz, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi almaya hak kazandı. İl Müdürü Yılmaz’a Başarı Belgesi Antalya’da düzenlenen Genişletilmiş Koordinasyon toplantısında Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı tarafından verildi.

Müdür Yılmaz’dan Teşekkür

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İl Müdürü Kemal Yılmaz; “Bakanlığımızca Antalya İlinde düzenlenen “2022 Yılı Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı”nda Bakanlığımızca yürütülen çalışma ve faaliyetlerin değerlendirildiği oldukça kapsamlı ve yararlı bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantı da tarafıma Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ tarafından Başarı Belgesi verilmiştir. Sağlanan bu başarının ve alınan bu Başarı Belgesinin mimarı 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin Ordu tarımının gelişmesi adına emek sarf eden, her kademede görev yapan İl ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüz personelidir. Ben emekleri ve gayretli çalışmaları için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve bizi bu belgeyle onurlandıran Sayın Bakanımız Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’ye ise şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ayrıca mesleki hayatında 30. yılını çalışan İl Müdürü Kemal Yılmaz’a tarıma verdiği emek ve hizmetlerden dolayı ve gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalar ve projeler adına Bakanlıkca Teşekkür Belgesi ve plaket verildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.