Ömer Faruk GÜNAY Kimdir?

Özellikle pandemi dolaysıyla insanlar evlerine kapanması dijital dünyanın işine yaradı. Bilgisayar, telefon, televizyon gibi kitle iletişim araçlarının ekran kullanım süresi uzadı. Tabi bu da medya şirketlerini, sosyal uygulama ve tanıtım alanının hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirdi. Son dönemde arama motorlarında sıklıkla sorgulanan ve medya sektöründe ciddi bir ivme kazanan Nare Medya Ajans da bu vazgeçilmezlerden biri olarak hepimizin medyadaki sağ kolu konumuna geldi. Peki Nare Medya Reklam Yapım Organizasyon Ajansı ve Yazılım Hizmetleri A.Ş. nedir, ne iş yapar, sahibi kimdir? İşte detaylar…

04.05.2021
814
Ömer Faruk GÜNAY Kimdir?

1978 Ordu doğumlu olan Ömer Faruk Günay Ulubey ilçesi Kardeşler Mahallesi nüfusuna kayıtlıdır. İlk ve orta öğrenimini Kardeşler Mahallesi’nde tamamladıktan sonra Lise eğitimi için Ordu Lisesi’ni tercih etti. Eğitim kariyerine İşletme Fakültesi’nde Lisans ile devam ettiren Günay hayatın her anını eğitim olarak görmekte.

Çocuk yaşlardan itibaren sivil toplum kuruluşları ve sosyal faaliyetlere ilgi duyan Günay, hayatını yine insanlara faydalı olmak yoluna adayarak STK’larda etkin görevlerde bulundu. Bu alandaki başarısını siyasi bürokraside de ispatlayan Günay, uzun yıllar Ankara’da üst düzey görevlerde bulundu. Sırasıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı beyaz Masa Halkla İlişkiler Danışmanlığı, TBMM Milletvekili Danışmanlığı ve bunun yanı sıra iş dünyasında yatırım ve proje koordinatörlükleri faaliyetlerinde bulundu. Günümüzde de iş dünyasındaki faaliyetlerinin yanı sıra birçok siyasi kurum ve bürokrata danışmanlık yapmaktadır.

Medya sektörü ile de samimi bir dostluğu olan Günay, toplumdaki sevilen kişiliğini de yanına alarak Ulubey ilçesi belediye başkanlığına talip oldu. Bu vesile ile hem bürokrasiyle hem toplumsal payda ile hem de basın camiası ile iyi ikili ilişkiler edinen Günay, yol haritasına 2020’nin son çeyreğinde kurduğu üst düzey faaliyetlerde bulunan bir medya-bilişim sektörüyle devam etme kararı aldı. Günay, şimdilerde, yönetim kurulu başkanı olduğu anonim şirket bünyesinde yazılı, görsel ve işitsel yayın organları ve alanında uzman ekiplerce yönetilen danışmanlık faaliyetleri ile medya-tire sektöründe çığır açacak projelerle ilgileniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.