http://wannawatches.com/

Ödüllü Film Sevgisiz, Ordu’da İlgiyle İzlendi

Ordu Büyükşehir Belediyesi kültür sanat ocak ayı etkinlikleri kapsamında “Sevgisiz” filmi izleyici ile buluştu. Film gösterimine katılan sanatseverler Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinliklerine tam not verdi.

Ödüllü Film Sevgisiz, Ordu’da İlgiyle İzlendi

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan kültür ve sanat ocak ayı etkinlikleri kapsamında yönetmenliğini AndreyZvyagintsev’in üstlendiği, senaristliğini OlegNegin’in yaptığı başrollerinde Maryana Spivak, AlexeyRozin ve MatveyNovikov’un rol aldığı, 2017 Cannes Film Festivali’nde ödül alan “Sevgisiz” filmini Ordulularla buluşturdu.

Film Beğeniyle İzlendi

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu’nda gösterimi gerçekleştirilen ve ilginin yoğun olduğu film öncesi programa katılan vatandaşlara Büyükşehir Belediyesi tarafından mısır ve gazoz ikram edildi. Dram türünde hazırlanan film izleyiciler tarafından beğeniyle izlendi.

Kültür Sanat Etkinliklerine Vatandaşlardan Sıkı Takip

Film sonrası değerlendirmelerde bulunan sanatseverler, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinliklerini çok beğendiklerini belirttiler. Birçok alanda gerçekleştirilen etkinlikleri sıkı takip ettiklerini ve her birine gitmeye özen gösterdiklerini aktaran vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.