NURŞEN’DEN BOMBA AÇIKLAMA: HAYATIMDA İKİ KADIN VAR!

Sosyal medya platformlarında 3 milyon takipçiye ulaşan ve üretiği video içeriklerle güldüren, güldürürken de düşündürüren Nurşen Karayanız, Bizim Kız, Gülfidan, Şeker Teyze gibi karakterlere adeta can veriyor. Yaptığı taklit ve benzetmelerle yeri geldi kültürel tanıtımları yeri geldi toplumsal konuları başarılı bir şekilde işleyen Karayanız, yine sosyal medyadan yaptığı açıklama ile hayatıma dair önemli bir detayı aktardı. Kimi zaman gerçek hayatta Bizim Kız karakteri ile Nurşen Karayanız isminin birbirine karıştırılması üzerine yapıldığı düşünülen açıklama dikkat çekti. Fenomen isim “Hayatımda iki kadın var…” diyerek yaptığı paylaşımda o iki isme dair gönlünden geçenleri ifade etti. “Bana onları sevmek düşer” cümleleriyle sonlanan o açıklama haberimizde…

05.09.2021
496
NURŞEN’DEN BOMBA AÇIKLAMA: HAYATIMDA İKİ KADIN VAR!

Ekranların ve sosyal medyanın vazgeçilmez isimleri arasında her daim zirveye işaret eden Nurşen Karayanız, çoğu takipçisinin aklındaki soru işaretlerine cevap veren bir paylaşım yaptı. Bizim Kız ve Nurşen Karayanız ikileminde kalarak hangisinin gerçek hayattaki olduğunu sorgulayan takipçilere iletilen paylaşımda “Hayatımda İki Kadın Var” ifadeleri kullanıldı; bu açıklama oldukça dikkat çekti.Kendisinin bu iki kadının birbirine sahip çıkmasıyla yol aldığını dile getiren Karayanız, Facebook kişisel hesabındaki o iletisinde şu satırlara yer verdi:

Hayatımda iki kadın var.Biri Nurşen Karayanız, diğeri Bizim Gız.❤️Nurşen; okumuş, gezmiş, görmüş, kendini yetiştirmiş, yerine göre yaşayan, sakin biri.Diğeri ise; köyde annesinin dizi dibinde yaşayan, ailesine bağlı, diline, örfüne sahip çıkan, yüzü gülümseyen, geçmişle gelecek arasında bağ kuran biri.Nurşen olmasa bizim gız olmaz. Bizim Gız da Nurşen’e sahip çıkıp, elinden tutmazsa Nurşen’in yıldızı bu kadar bereketli parlamaz.İkisi de omuz omuza verdi ve bir yol tutturdular.Bana da onları sevmek, bazen yakından bazen de uzaktan izlemek, desteklemek düşüyor. Yolunuz açık olsun kızlar. Sakın ellerinizi bırakmayın, yoksa kaybolursunuz.

NURŞEN KARAYANIZ FOTOĞRAFLARI

Nurşen Karayanız
Nurşen Karayanız
Nurşen Karayanız

BİZİM KIZ FOTOĞRAFLARI

Bizim Kız
Bizim Kız
Bizim Kız

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.