Nurşen KARAYANIZ kimdir?

Çekimleri Ordu’da gerçekleştirilen ve son dönemin ilgiyle takip edilen dizisi “Kuzey Yıldızı – İlk Aşk”ın oyuncuları kadar kamera arkasındaki isimler de merak ediliyor. Dizinin şive koçu olarak görev alan Ordulu isimlerden Nurşen KARAYANIZ da arama motorlarında sıklıkla aranan biri. Nurşen Karayanız kimdir,nereli… İşte detaylar…

Nurşen KARAYANIZ kimdir?

Ordu Kabataş doğumlu olan Nurşen Karayanız, son dönemin ilgiyle takip edilen isimlerinden biri. Özellikle sosyal medyada “Bizim Kız” adıyla takipçileriyle buluşan Karayanız aynı zamanda yazar ve şair kişiliği ile de biliniyor. 4 kitaba annelik eden yazar bir çok sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyor.

Bir dönem Ordu Tv52’de program sunuculuğu yapan Karayanız, bu görevi artık Youtube’deki videolarıyla devam ettiriyor. Sosyal medyada 400 bini ileri geçen takipçi sayısıyla Ordu’nun ve tüm Türkiye’nin tanıdığı olan Karayanız’ın çektiği videolardaki annesiyle olan diyalogları da sevilen bir konu. Annesi Cemile Karayanız da en az Nurşen kadar ün kazanmış biri.

Nurşen Karayanız Nerede Yaşıyor?

Nurşen Karayanız Ordu ilinde ikamet etmektedir.

Nurşen Karayanız Evli mi?

Nurşen Karayanız henüz evlenmemiş ve medyaya yansıyan bir beraberliği olmamıştır.

Nurşen Karayanız Menajeri kimdir?

Nurşen Karayanız, Anka Menajerlik şirketi ile çalışmaktadır.

Nurşen Karayanız Basın Danışmanı kimdir?

Nurşen Karayanız medya alanında bir asistan ile çalışmasa da medyadaki pek çok haberi Gazeteci Talip Kocakoç tarafından kaleme alınmıştır.

Nurşen Karayanız Köyü Neresi?

Aslen Ordu ilinin Kabataş ilçesi Belen Köyündendir.

(Haber) Talip KOCAKOÇ, ORDU – Sosyal medya mecralarının kullanımı ve kısıtlanması üzerine tartışmaların süregeldiği şu günlerde Ordu’dan dünyaya kendini sosyal medya ile duyuran “Bizim Kız”ın çalışmaları internetin ne kadar doğru ve özverili kullanılması gerektiğine iyi bir örnek teşkil ediyor. İnternet fenomeni Nurşen Karayanız, sosyal medyadaki video ve paylaşımlarıyla unutulan kültürleri, değerleri yeniden gün yüzüne çıkarıyor.

100 BİN KERE MAŞALLAH

Youtube kanalında yaklaşık 100 bin takipçiye ulaşan Bizim Kız, milyonlarca izlenme sayısı ile her gün yeni bir rekora imza atıyor. 

Karadeniz yöresi ve şivesini sergileyen videolarla dizi setlerine ulaşan bir başarı öyküsünü “Bizim Kız” Youtube kanalında görmek mümkün.

Türkiye’nin en çok izlenen tv dizilerinden Kuzey Yıldızı – İlk Aşk’ta şive Koçluğu görevini üstlenen Nurşen Karayanız, yurt içi yurt dışı takipçilerinden diziye ilişkin meraklı sorular alıyor. Youtube kanalına gelen yorumlar bunu gösteriyor.

Binlerce beğeni ve yoruma ev sahipliği yapan “Bizim Kız” ilk paylaşımlarından bugüne dek çizgisini hiç bozmadan yayınlarını sürdürüyor. Bu başarı Karayanız için “100 Bin Kere Maşallah” dedirtiyor.

İNSTAGRAM’DA 500 BİN KİŞİLİK BÜYÜYEN AİLE!

Yaşam öyküsünü fotoğraflarla sevenlerine yansıtan Karayanız, 500 bine yaklaşan takipçi sayısıyla İnstagram platformunda da fenomen isimlerden. YouTube’da paylaşılan videoların fragman noktası olan instagram hesabı da yüz binlerce beğeni ve tık alıyor.

BİZİM KIZ FACEBOOK’TA HAYAT BULDU!

Sosyal medyanın en büyük platformu konumunda olan Facebook’ta Nurşen Karayanız’ın yönettiği “Bizim Kız” sayfası da 2 milyonu bulan takipçi sayısıyla zirveye oynuyor. 

Karayanız’ın ilk günden bu yana hayat bulduğu, büyüyerek kendini ispatladığı en değerli alan Facebook sayfası oldu. 

Üzüntüsünü de sevincini de bu sayfadan paylaşan Nurşen, milyonlarca seveniyle bu sayfa üzerinden iletişim kurdu.

O ARTIK BİR FENOMEN!

Günümüz teknolojisinin gelişmesi de insanoğlunu internet dünyasına hapseder oldu. Eski komşuluklar, samimiyetler, o eski bayramlar dahi yok oldu gitti. Sosyal çevreden sosyal medyaya akan hayat insanları içine kapanık bir hale getirdi ki bu yeni akımı kullanan ancak kendini ve takipçilerini bu akıştan sıyıran bir isim oldu Nurşen Karayanız. O bunu başardı ve medyanın düzgün ve yerinde kullanımı ile ulaştığı kitlelerde yeni bir sosyal çevre edindi. Bu çevre sayesinde ün kazanan “Bizim Kız”ı artık Türkiye tanıyor, dünya tanıyor. O artık bir fenomen.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.