MESUDİYE’NİN YOL SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Mesudiye ilçesinin 3 mahallesine hizmet verecek olan yolu asfaltla buluşturdu. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalarla, yollar standardı yüksek, konforlu bir yapıya kavuştu.

07.08.2021
273
MESUDİYE’NİN YOL SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Ordu’da, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle ve grup yollarında başlatılan asfalt seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. 19 ilçenin tamamında yolları yeni bir görünüme kavuşturmak üzere hızlı ve planlı bir çalışma gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan güzergahları asfaltla buluşturuyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, belirli bir plan ve program çerçevesinde devam eden çalışmalarla, ilçelerin yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduklarını söyledi.

DOĞANÇAM YOLU ARTIK SICAK ASFALT

Büyükşehir Belediyesi, çalışmalar kapsamında, Mesudiye ilçesine bağlı Doğançam Mahalle yolunu tarihinde ilk kez emülsiyon asfalt ile buluşturdu. 4 kilometre uzunluğundaki yol, Celal ve Armutkolu mahallelerine de hizmet verecek.

MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden mahalle sakinleri, “Yolumuz toz ve çamurdan kurtuldu. İlk kez asfalt ile buluştuk. Mahallelerimize ulaşımda büyük sıkıntılar yaşıyorduk. Şimdi ise bizler de konforlu bir yola kavuştuk. Desteklerinden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.