Mesudiye Millet Bahçesinde Sona Gelindi

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Mesudiye Belediyesi iş birliğinde ilçeye yeni bir yaşam alanı kazandırılıyor. Oturma gruplarından çocuk oyun alanlarına birçok çalışmanın yapıldığı Mesudiye Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor.

30.03.2023
635
<strong>Mesudiye Millet Bahçesinde Sona Gelindi</strong>

Altyapıdan üstyapıya, tarımdan turizme, enerji ve teknoloji gibi birçok alanda yürüttüğü çalışmalarla örnek bir belediyecilik ortaya koyan Ordu Büyükşehir Belediyesi, hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla takdir topluyor. Hayata geçirdiği projelerde toplumun her kesimine hitap eden Büyükşehir Belediyesi bu çalışmalarla ilçelere modern alanlar kazandırıyor.

İş Birliği İle Yapılıyor

Kendi bünyesinde hazırladığı projelerle birçok çalışmayı hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleriyle de ortak çalışmalar yürüterek önemli katkılar veriyor. Bu kapsamda Mesudiye Belediyesi tarafından hazırlanan ve Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile hazırlanan Mesudiye Millet Bahçesi’nde sona gelindi.

Her Şey Düşünüldü

Mesudiye’ye ilçesine yeni bir sosyal yaşam alanı kazandıracak olan Mesudiye Millet Bahçesi’nde engelsiz park, macera park, seyir kulesi, yüzme havuzu, 18 dönüm alan üzerine, 10 bin metre kare, yeşil alan, görsel ışıklı havuz, bisiklet ve yürüyüş yolu ile piknik alanları yer alıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.