izmir escort

Meltem BOZBEYOĞLU Kimdir?

İnsanlar, Show Tv ekranlarının başarısı muhabiri ve Temmuz 2021 itibariyle Haber Spikeri olan Meltem Bozbeyoğlu’nun hayatını merak ederek arama sorgularında bu ismi sıklıkla kullanıyor. İşte başarılı gazetecinin biyografisi…

Meltem BOZBEYOĞLU Kimdir?

Meltem Bozbeyoğlu 5 Aralık 1992’de doğdu. İlköğrenim ve lisenin ardından İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Okul stajlarını basın sektöründe tamamladı. İlk olarak 2012 yılında Anadolu Ajansında spor servisinde haber yazdı. 2 yıl kadar burada kaldı. Daha sonra Trt’de yayınlanan Spor Kritik programında Reji de görev aldı.  Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk eğitimini Dialog isimli kurumda tamamladı. Kurs sonu İstanbul Fm’de Haber Spikeri olarak saat başı bülten sundu. Aynı zamanda İstanbul Tv’de Sinema Programında sunuculuk yaptı.

2016 yılında Kanal7 Haber Merkeziyle tanıştı. Habere dair pek çok çalışma yaptı. 2018 Yılında 2.Başkent Ödüllerinde “Yılın En İyi Muhabiri”  ve yine KırmızıTürk Altın Başarı Ödüllerinde de “Yılın En Başarılı Muhabiri” Ödüllerini kazanan Meltem Bozbeyoğlu çok yönlü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Meltem Bozbeyoğlu kendine özgü haberciliği , çok yönlülüğü gibi özelliklerinin yanında pozitif enerjisi , ışıltısı ve güzelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Bozbeyoğlu son dönemde Show Tv’de muhabir olarak görev yapmakta olup 2021 Temmuz itibariyle aynı kanalda haber spikeri olarak görevine devam etmektedir.

Meltem Bozbeyoğlu tüm bu nitelikleriyle gelecekte de adını sıkça duyacağımız çok önemli bir isimdir.

Meltem Bozbeyoğlu Eşi Kimdir?

Show TV muhabiri Meltem Bozbeyoğlu henüz evli değildir. (2021)

Meltem Bozbeyoğlu Kaç Yaşında?

Meltem Bozbeyoğlu 29 yaşındadır. (1992)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.