Karayanız’dan Dikkat Çeken Açıklama:”O da Beni Sevmeseydi…”

Sosyal medyada Bizim Kız olarak tanınan ve sevilen fenomen isim Nurşen Karayanız, katıldığı bir programda en iyi yol arkadaşını açıkladı, “Ondan bağımsız yaşayamıyorum!” dedi. Karayanız’ın bu açıklamaları tv karşısındaki takipçileri tarafından adeta soluksuz izlendi.

11.12.2021
1.158
Karayanız’dan Dikkat Çeken Açıklama:”O da Beni Sevmeseydi…”

Altaş Tv ekranlarında Emrah Özdilek’in sunduğu “Laflasak” programına konuk olan Nurşen Karayanız, zaman zaman çok özlediği ve onsuz yapamadığını ifade ettiği açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti. Her gittiği yerde onu yanında hissettiğini de aktaran Ordulu fenomen, Bizim Kız hakkında da açıklamalarda bulundu.

“En İyi Yol Arkadaşım Oldu!”

Emrah Özdilek’in sorularına içtenlikle yanıt veren Karayanız şu değerlendirmelerde bulundu:

“Bizim Kız’la aram çok iyi. Tuttu elimden, iyi ki böyle biriyle çalışıyorum. Bizim Kız’ı çok seviyorum. O da beni sevmese bu kadar güzel işler yapabilir miydik? O benim en iyi yol arkadaşım oldu.

Bizim Kız’ın o kadar güzel samimi halleri var ki onu bazen özlüyorum. O’nu özlediğimde annemin yeleğini giyip yazmayı takıyorum, ayağıma lastiği de geçiriyorum.

Bizim Kız’dan bağımsız yaşayamıyorum. Mesela İstanbul’a gidiyorum. Ciddi bir görüşmedeyken bile bir an şivem bir an Bizim Kız’a gidebiliyor. Onu hayatımın her yerinde her köşesinde yaşayabiliyorum. Resmi bir ortamda iken bile bir bakmışsın Bizim Kız’a hediye gelmiş. Bizim Kız’ın evrensel bir yola doğru gittiğini görüyorum. Bu da hem beni hem de Bizim Kız’ı mutlu ediyor.”

“Bizim Kız’ın İlham Aldığı Rol Modeller Var”

Sosyal medyada ürettiği içeriklerin her birinin ayrı hikayesi olduğunu dile gertiren Nurşen Karayanız şöyle konuştu:

“Etrafımda, en başta ailemin içinde üç tane kız var benden ayrı. İşte onlar da tam olarak birer bizim kız hikayesidir. Bizim Kız’da anne babayı rol model alma var, köydeki diğer insanlarımızı örnek alma var. Bunun devamında bizim Kız bu işin okulunu okuyamadı belki ama etrafımda Bizim Kız gibi, Gülfidan gibi, Şeker Teyze gibi çok fazla karakter gördüğüm için bu içerikler ortaya çıktı.

Bazen Bizim Kız oluyorum, bazen evimizdeki çilekeş gelin oluyorum bazen de köyümüzdeki teyze oluyorum. İyi bir gözlemci olduğumu düşünüyorum ve çevremi iyi yansıttığımı düşünüyorum. Öyle çok fazla planlar yapmıyorum. Doğaçlama gidiyor her şey. İnsanlar zaten şiveye, doğallığa gülüyor, tebessüm ediyor.”

“İlham Olduğum Birileri Vardır Elbette”

“Ben hayatım boyunca kimseyi baz almadım. Tabi aklımda kalbimde çok büyük oyuncular var. Ben de kimseye öncülük ettiğimi düşünmüyorum. He, yeni yeni içerik üreticileri yok mu? Ben onları hissediyorum. Elinde sağlam bir telefonu yok, çekim yapabilecek malzemesi yok. Korkuları var. Benim de böyleydi ki. Benim de hiçbir şeyim yoktu. Ben de kendimi büyüttüm. Ben kendi kendimi büyütürken nasıl başkasının elinden tutayım. Tabi ilham olduğum birileri vardır.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.