İYİ PARTİ CANİK SOKAKTA

İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Keleş, Belediyeevleri Mahallesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından konuşan Mustafa Keleş, esnafın sıkıntılı günler geçirdiğini ifade etti

08.02.2022
106
İYİ PARTİ CANİK SOKAKTA

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, ilçe yönetimi ve ilçe belediye meclis üyeleri ile birlikte Belediyeevleri Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerin ardından esnafın sorunlarını dile getiren İlçe Başkanı Mustafa Keleş, “Esnaflarımız çok sıkıntılı günler geçiriyor. Belediyeevleri Mahallesi’ndeki esnaflarımız kepenk kapatma noktasına geldi.” dedi.


‘Esnaf Zarar Ediyor’
Başkan Mustafa Keleş açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Milletimizin alım gücünün düşük olması ile fiyatlardaki dengeleri sağlayamayan esnafımız çok şikayetçi. Artan doğalgaz ve elektrik faturaları zaten zor günler geçiren esnafımıza çok daha büyük yükler getiriyor. Esnafımızı birde Akıllı Kavşak Projesi vurdu. Aslında trafik akışına hiç faydası olmayan bir sözde projenin esnafımızı çok derinden etkilediğini gördük. İşlerinin yüzde elliden fazla düştüğünü söyleyende var, kapatmayı düşündüğünü söyleyen esnafımızda var. Hem Büyükşehir Belediyesinin hemde Canik Belediyesinin ataşehir escort bu yanlıştan dönmesini bekliyoruz. Biz her zaman esnafımızın yanındayız. Sorunlarını dinleyip genel merkezimizin ürettiği çözümleri aktarıyoruz. Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’in her zaman söylediği gibi liyakatli kadrolarımızla biz hazırız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.