İlçe Başkanlarından Kaymakama Nezaket Ziyareti

29.06.2021
116
İlçe Başkanlarından Kaymakama Nezaket Ziyareti

Ünye Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’e yaptığı hizmetler için teşekkür ve nezaket ziyaretin de bulundular.
Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney yaptığı basın açıklamasında, ‘’Yapılan hizmetler kamu hizmetidir. Kamunun menfaati içindir. Bugün devlet memurluğu, siyaset, meslek odaları da herkes kamuya ve vatandaşımıza hizmet için bu işi yapmaktadır. Kurumumuz seçilmiştir ve atanmıştır. Bunlar teferruattır. Amaç ve hedef birlikteliğidir. İnsanların nereli olduğu ya da adının Hasan, Hüseyin olması değil, vatan ve hizmet aşkıyla somut uygulamalarıyla hizmetleri ortaya koyabilecek bir davranış ve irade ile işini yürütmesi gerekir. Söz konusu vatandaşımız ve hizmetse hiçbir zaman hiçbir sorumluluktan ve riskten kaçmadık’’ dedi.
MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu; ‘’Sayın Kaymakamımıza bir teşekkür ve nezaket ziyareti gerçekleştirmek istedik. Bu bağlamda yapmış olduğumuz bir ziyarettir. Bir şehirde ne kadar birliktelik ve beraberlik kuvvetli bağlarla sağlanırsa yaşamış olduğumuz şehirde olumlu kazanımlar elde edilir. Aksi takdirde gerek şehrimiz gerekse şehrimizde hayatlarını devam ettiren vatandaşlarımız ortaya atılan nifak tohumlarından etkilenerek olumsuz bir hayat şartı yaşamak zorunda kalırlar. Bizler de söylenen olumsuz söylemleri bertaraf edebilmek adına, gerek Cumhur Ortağımız Ak Parti İlçe Başkanımız, siyasilerimiz ve Kaymakamımız ile birlikte bu olumsuzlukları bertaraf edeceğimizin istişarelerini yapmış olduk. Bu bağlamda birlikteliğimize helal ve halel getirecek onlara ket vuracak her olumsuz söylemlerden ve davranışlardan uzak durmaya gayret göstereceğiz. Her kim bu birlikteliğimizi bozmaya çalışırlarsa da Cumhur ortağımız ile birlikte karşılarında bizleri bulacaklarından emin olabilirler. Bugün Ünye’mizin vitrine haline gelecek her projede ön ayak olmuş, gerçekten fitili ilk ateşleyenlerden olmuş Kaymakamımıza sizlerin nezdinde partim, şahsım ve vatandaşlarımızın adına teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan; ‘’Her şeyden önce Ünye yaşanabilir bir şehir. Baktığımızda Ülkemizin en güzel coğrafyaların da yaşamanın hazzını yaşıyoruz. Bu şehirde en güzeli de insanların birbirine olan bağlılığı ve sadakatidir. Cumhur ittifakı ortağımız, yerel yöneticimiz, mülki idare amirimiz ve siyasetçilerimizle çok güzel çalışmalara birlikte ev sahipliği yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacağımız açılışlarla taçlandıracağız. Kaymakamımızın covid 19 sürecinde Ünye’deki alınacak önlemlerle ve tedbirlerle ne kadar gayret ettiğine şahit olduk. Önceki seneye göre baktığımız da Sosyal Destek kapsamında insanların ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında en ücra köşelere kadar gıda yardımından ve sosyal desteklerden tutun bütün ihtiyaçlarının giderilmesi hususunda önemli bir hizmeti yerine getirdiğini gördük. Ünye’ de kamu yatırımlarına baktığımız da spor, eğitim, sağlık yatırımları üzerine huzuru sağlayan idari amirler ve Kaymakamımızla çok güzel sonuçlar elde edildi. Önümüzde ki yıl tekli öğretime geçilmesi ve sağlıkla ilgili yapılacak olan verem savaş dispanserleri, 112 ve Aile Sağlığı merkezleriyle birlikte son dönemde kazandırılan spor tesisleri ve en önemlisi Organize Sanayi Bölgesine Kaymakamımızın, Cumhur İttifakımızın ve iş adamlarımızın katkısı vardır. En somut göstergesi Ünye organize Sanayi Bölgesidir. Önümüzdeki günlerde bunlarla ilgili temel atma törenlerimiz olacaktır’’ diye açıklamada bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.