Hisarcıklıoğlu’ndan Ünye’ye Teşekkür Mektubu!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu 11 Şubat Cuma günü biz dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ünye’deydi.Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın yanı sıra Ünye Ticaret Borsası’nı da ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, her iki kurumun paydaşlığında düzenlenen ödül törenine katılmıştı.

22.02.2022
210
Hisarcıklıoğlu’ndan Ünye’ye Teşekkür Mektubu!

TOBB Başkanı, bu ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerini dile getirdiği bir teşekkür mektubu hazırlayarak Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na iletti.

Hisarcıklıoğlu’nun teşekkür mektubunda şu ifadelere yer verildi:

“10-11 Şubat 2022 tarihlerinde, bir dizi programımızı gerçekleştirmek üzere Ordu ı seyahat vesilesiyle, sizinle yeniden bir araya gelmekten büyük memnuniyet duydum. Ziyaretimiz süresince gerçekleştirdiğimiz yoğun programlarımızda, Ünye iş dünyası ile bizi bir araya getirmek suretiyle gösterdiğiniz ilgi, düzenlediğiniz, ödül töreni ve nazik ev sahipliğiniz için teşekkür ediyorum.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı sıfatıyla istişareye dayalı yaptığımız çalışmaların ülkemizin ve hizmet yerinizin kalkınmasında büyük rol oynadığına yürekten inanıyorum. Ünye Ticaret ve Sanayi Odamız bölge ekonomisine ve sosyal hayatına damgasını vurmuş, çok önemli ve güzel değerler, gelenekler oluşturmuştur. Bu kıvancı ve mutluluğu, üyeleri ve çalışanlarıyla birlikte düzenli olarak paylaşmayı da gelenek haline getirmiştir.”

“Ünye’nin bir marka haline gelmesinde, girişimci insanlarımız büyük bir pay sahibi olmuşlardır. Ünye Ticaret ve Sanayi Odamız da girişimcilerimizi bir araya getirerek, ulusal ve yereli kalkınmamın başta gelen aktörü olmuştur. Bu itibarla Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, sunduğu hizmetlerle üyelerinin rekabet güçlerinin artışına katkı sağlayabilmesi ve aynı zamanda da ulusal ve yerel düzeydeki kalkınma girişimlerine öncülük edebilecek kapasiteye sahip olması sayesinde, saygın, güvenilir ve seçkin bir konuma ulaşmıştır.

Bu vesileyle, bugüne kadar, sizi seçenlerin duyduğu güven ve sorumluluk bilinciyle yürütmekte olduğunuz görevinizde gösterdiğiniz başarılarınızın devamını diliyor, şahsınızda Ünye Ticaret ve Sanayi Odamızın bütün yönetici, üye ve çalışanlarına selam ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.