HELAL OLSUN BİZİM KIZ! 500 BİN KERE MAŞALLAH!

Bizim Kız olarak sevilen ve 7’den 70’e her kesimin tanıdığı Nurşen Karayanız her geçen gün sosyal medyadaki başarısına bir yenisini ekliyor. Sadece instagram platformunda kısa sürede 500 bin takipçiye ulaşan Bizim Kız, dünyanın her yerinden yorumlar beğeniler alıyor. İşte Nurşen Karayanız’ın yarım milyonu aşan İnstagram hesabı…

HELAL OLSUN BİZİM KIZ! 500 BİN KERE MAŞALLAH!

Sosyal medyanın öne çıkan başarılı ismi Nurşen Karayanız, Bizim Kız adıyla ürettiği video içeriklerle aylık 100 milyona yakın bir etkileşim alıyor. Çeşitli platform ve uygulamalarda toplamda 3 milyonu aşan takipçi sayısıyla adından söz ettiren Karayanız, nereden nasıl geldiğini bilerek, tecrübelerini yanına alarak sosyal medyadaki güçlü varlığını yıllar boyu devam ettirecek gibi.

Facebook, Youtube, Tiktok ve birçok alanda kendine has tavrıyla başarı elde eden, yerel coğrafyadan beslenerek ulusal boyutta tanınan isim olan Bizim Kız’ın İnstagram hesabı Eylül 2021 itibariyle yarım milyonun üzerinde bir takipçi sayısına ulaştı.

@nursenkrynz kullanıcı adıyla İnstagram’ın başarılı fenomen isimlerinden olan Nurşen Karayanız’ı bu hesabında 500 bin+ kişi takip ediyor.Karayanız 74 kişiyi takip ederken yine hesapta Eylül 2021 itibariyle 346 gönderi bulunuyor.

Her Videosu 520 Bin İzlenme!

Bizim Kız’ın İnstagram hesabından yaptığı video paylaşımları ortalama 520 bin kişi tarafından izlenirken 1 milyonu aşan etkileşim ile de dikkat çekiyor. Öyle ki bazı videolar 1 Milyon izlenme oranını kısa sürede yakalıyor. Diğer sosyal medya platformlarında ise bu rakamlar kat kat zirveye oynuyor.

İnstagram Hikayeleri…

Gün içindeki keyifli anlarını ve takipçilerinin görmesini istediği detayları özellikle stoy hikayesinde paylaşan Bizim Kız, İnstagramda günlük ortalama 24 hikaye paylaşıyor. Bu hikayeler yine yüzbinlerce kişi tarafından görüntüleme alıyor. Karayanız, zaman zaman çeşitli firma ve markalarla da tanıtım işbirliği yaparak yine hikaye üzerinden paylaşımda bulunuyor.

Nurşen Karayanız Ne Paylaşıyor, Sosyal Medyada Ne Yapıyor?

Karadeniz’in sevilen simalarından biri olan Nurşen Karayanız, son yıllarda ürettiği video içeriklerle popüler bir isim oldu. Karayanız, sosyal medyada milyonlarınaşan etkileşim oranlarıyla ülke genelinde hatta dünyanın her yerinden takip edilen bir isim. Bizim Kız, sosyal medya hesaplarında gelenek görenekleri yaşatmayı bilen, toplumsal olaylara yeri geldi eğlendiren yeri geldi hicveden bir açıdan bakmayı başaran içerikler paylaşıyor. Canlandırdığı karakterler ile adeta kamu spotu vazifesi gören içerikleri ortaya koyan Nurşen Karayanız. bulunduğu bölgenin de turizm elçisi gibi görev bilinciyle hareket ediyor.

BİZİM KIZ NURŞEN KARAYANIZ BAŞARISINI BÖYLE YORUMLUYOR:

Herkes fındık bahçesinden şöhret yoluna dedi hakkımda.Fakat işin aslı öyle değil!Yıllara dayanan bir yolculuk var ortada. Farklı şehirlerde bitirdiğim okullar, yazdığım kitaplar, çalıştığım tv kanalları ve daha sonra sosyal medya. O da şans eseri.İşte o şansın elinden tuttum ben, ama ardımda attığım sağlam adımlara güvenerek. Bugün Facebook 2 milyon, instagram sayfam 500 bini bulduysa çektiğim üç beş videodan ibaret değil her şey.Dün ile bugün arasında koca bir köprünün altında akan nehirim. Ucum belli bucağım sonsuz.

Okulun İlk Günü Anneler…
Kırmızı Oda Parodi
Tatilde…
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.