HAZAR YİNE BOMBA GİBİ! BU VİDEO TUTAR!

Son dönemde sosyal medyada gündem olan bir video, Karadeniz’in fenomen ismi, olayları “Gaynağundan” yaşayan isim Hazar Yılmaz tarafından canlandırıldı. Ana hikayede kahvaltıya gitmek üzere heveslenip hazırlanırken eşinin “Evde mi yapsak?” sözüyle kapıdan geri dönen kadının “Oluuur” diyerek kocasını kıramayışını konu alınırken Karadeniz versiyonu ise “Davun çıksın fındığızaaa” şeklinde yorumlandı. Hazar Yılmaz’ın sırtında çocuk, belinde fındık çuvalı, bahçeye inerken o anları ve hikayede eşiyle olan sohbeti binlerce yorum aldı. Bu video sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından da paylaşıldı. İşte o video:

15.09.2021
542
HAZAR YİNE BOMBA GİBİ! BU VİDEO TUTAR!

Karadenizli kadınların hemen hemen her sene yaşadığı, işten güçten bir an olsun elini eteğini çektiğini hissettiği o hevesli anlar yine Karadenizli sosyal medya fenomeni Hazar Yılmaz tarafından böyle yorumlandı…

Hazar Yılmaz

Video kısa sürede binlerce izlenme oranı ve yorum alırken “Vazıradak çıkarturum” cümlesi sosyal medyada adeta gündem oldu. Her videosu yeni bir rekor olan Hazar Yılmaz, güldürmeye devam ediyor.

Orijinal video:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.