Hayalleri Yandı! Bizim Kız’ın Yeni Yıl Talihsizliği!

Türkiye’nin fenomen isimleri arasında kendine önemli bir yer edinen Ordulu içerik üreticisi Nurşen Karayanız’ın hayalleri yandı gitti. Karayanız ve misafirleri o anları endişe ile izledi.

01.01.2022
450
Hayalleri Yandı! Bizim Kız’ın Yeni Yıl Talihsizliği!

Haber: Talip KOCAKOÇ – Yeni yıl ile birlikte yeni yaşını da kutlayan, sosyal medyada Bizim Kız olarak tanınan Nurşen Karayanız, 31 yaşına girdi. Abisi, ablası, anne babası ve yakın çevresinin de katılımıyla Karayanız’ın Ordu’daki evinde düzenlenen yeni yıl/yeni yaş etkinliği adeta parti havasında gerçekleşti. Yengesi Seval Karayanız ile birlikte evin balkonuna çıkan Bizim Kız, yeni yıla dakikalar kala dilek feneri uçurmak istedi. Dilekler tutuldu ancak yerinde gitmeyen bir durum vardı!

Yeni yıla ilişkin dileklerini aile fertleriyle birlikte dileyen Nurşen Karayanız o dakikaları sosyal medya hesaplarından da paylaştı. İçerisindeki mumun yanması ile birlikte gökyüzüne süzülmesi beklenen dilek feneri birden alev aldı ve bu olayla birlikte Nurşen’in de dilekleri yanmış oldu.

Bu defa ikinci bir dilek feneri getirildi ve mum yakıldı. Uzun uğraşlar verilse de bu fener de alev almaya başladı. Uçamayan fener balkonun ortasında yanarken misafirlerin bazıları fener ateşinde ısınmayı tercih ettiler.

Karayanız bu anları “Yandı dileklerim” ifadesiyle İnstagram storylerinde paylaştı.

Bizim Kız Nurşen Karayanız’a yeni yaşında keyifli bir hayat temennimizle…

Tam uçacak derken…
Aha yaniya
Yandı dileklerim…
İkinciyi deniyoruz
Bu da yandı…
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.