HAYALLER TARKAN, GERÇEKLER MEMO!

Sosyal medyanın Karadenizli fenomeni Bizim Kız Nurşen Karayanız, son dönem ekranlarda yer alan ve ünlü şarkıcı Tarkan’ın oynadığı bir reklam filmini köy hayatına uyarladı. Reklamda otomobil kullanarak paketi müşteriye ulaştıran bir kurye var iken, Nurşen’in reklam çalışmasında el arabası olması tebessüm ettirdi. El arabası sürerek ve “Gözlerinden okunuyor beni seviyorsun” sözleriyle yine Tarkan’ı mırıldanan Nurşen Karayanız’ın reklam filmi binlerce kez izlenirken oldukça yorun bir yorum aldı. İşte o reklam çalışması:

31.10.2021
650
HAYALLER TARKAN, GERÇEKLER MEMO!

Elinde yazma ile süslenerek paketlenmiş kargo kutusunu şarkılar söyleyerek müşterinin kapısına getiren Bizim Kız, aynı reklamdaki gibi karşısına Tarkan çıkacağını hayal ediyor. Gel gör ki kapıyı “Memo” olarak tanınan, gerçek hayatta Nurşen Karayanız’ın babası Mehmet Karayanız açıyor.

Nurşen’in “Tamam tamam, sen açmasan da olur, kapat kapat” diyerek kapıdan geri dönmesi de ayrı bir tebessüm oluşturdu.

Sosyal medya kullanıcıları genellikle “Hayaller Tarkan Gerçekler Memo!” yorumları yaptı.

Tarkan Reklamında Ne Var?

Trendyol’un reklamında bir kurye sipariş vermek üzere müşterinin evine yol alıyor. Araca binerek müzik sistemini açan kurye, yol boyunca Tarkan şarkıları dinliyor ve şarkının sözlerini diline doluyor. Araçtan inen kurye, bina önünde, asansör kapısında hatta müşterinin kapı ziline basarken bile Tarkan şarkılarını mırıldanıyor. Müşteri kapıyı açar açmaz adeta şok olan kurye donup kalıyor. Müşterinin Tarkan olduğunu gören kuryenin şaşkın hallerine tebessüm eden ünlü şarkıcı, kuryenin şarkısına eşlik ediyor.

Bu reklam ülke genelinde ilgiyle izlenirken oldukça renkli yorumlar da alıyor.

Bizim Kız’ın Reklam Filmi
Tarkan’ın Oynadığı Reklam Filmi

NURŞEN KARAYANIZ KİMDİR?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.