GÜLFİDAN’DAN ÇOK KONUŞULACAK SEDAT PEKER PARODİSİ!

Nurşen Karayanız’ın Bizim Kız’dan sonra ilgiyle izlenen karakterlerinden biri olan Gülfidan tiplemesi çektiği Sedat Peker Parodisi videosuyla sosyal medyada en çok konuşulan içeriklerden biri oldu. İşte o Gülfidan’ın eltisinden kaynanasına “Yoklama” listesi…

06.06.2021
603
GÜLFİDAN’DAN ÇOK KONUŞULACAK SEDAT PEKER PARODİSİ!

Son dönemde yaptığı açıklamalarla çok konuşulan isimlerden olan Sedat Peker Türkiye’de olduğu kadar dünya gündeminde de sıkça yer alıyor.

Organize suç örgütü lideri olarak anılan ve YouTube’den yaptığı yayınlarla kısa sürede milyonlara ulaşan Sedat Peker hakkında yine sosyal medyada birçok yorum yapılıyor, birçok taklit benzetmeler çekiliyor.

Siyasi amaç güdülmeden, eleştirmeden yapılan parodilerden biri de sosyal medya fenomeni Nurşen Karayanız’ın canlandırma oldu. İki eltiyi taklit eden ve atışmalarını gündeme getiren “Gülfidan” karakterine Sedat Peker uyarlaması yapan Nurşen Karayanız’ın videosu dikkat çekti, ilgi odağı oldu.

Videoda ne anlatılıyor?
“Fırtınalarla Büyüyen Gülfidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar” şeklinde ağır abi bir sloganla sosyal medyada yayınlanan videoda Gülfidan karakteri, adeta bir gelenek haline gelen gelin-kaynana-görümce-elti atışmalarını canlandırıyor. Bunu yaparken de Sedat Peker’in videolarındaki “Yoklama” enstantenelerini de yansıtmaya ihmal etmiyor. Videodaki “Süslü eltim, her işe burnunu sokan görümcem, gaynanam altınları isterken hiç sesini çıkarmayan çakma hocam” ifadeleri parodiye uyumluluğu ile dikkat çekiyor.

Ağamsın Paşamsın Gülfidan Reis

Gülfidan’ın bu videosu, sosyal medyada birbirinden ilginç yorumlarla alkış buldu. Yorumlarda “Ağamsın paşamsın Gülfidan reis”, “Belenköy evimiz, Gülfidan Hanımağamız” replikleri günün konusu oldu.

Gülfidan Kimdir?

Gülfidan, sosyal medyada Bizim Kız olarak ün kazanan ve milyonlarca takipçiye ulaşan Nurşen Karayanız tarafından, Türk aile yapısı, kültür ve geleneklerini esprili bir ifadeyle anlatan bir karakter. Gülfidan, özellikle eltisi ve kaynanasıyla yaşadığı polemiklerle gündeme gelmekte. Gülfidan da Nurşen Karayanız ve Bizim Kız kadar ün kazanan ama vücut olarak var olmayan bir sosyal medya canlandırmasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.