Ordu Sosyal Gazetesi

ANKA MENAJERLİK – AJANS

ANKA MENAJERLİK – AJANS
21 Okunma Okundu
24 Şubat 2021 - 23:57
Firma YetkilisiSuad Pehlivan
Yetkili Telefon0534 426 28 62
Telefon0534 426 28 62
Faks
Web Sitesihttps://ankamenajerlik.com/
E-Posta
Firma AdresiCumhuriyet, 09460 Kuşadası/Aydın
İl / İlçeAydın / Kuşadası
SektörlerMedya

İlgili firmanın web sitesinde yer alan bilgiler:

ANKA & AJANS MENAJERLİK

Suad Pehlivan tarafından yönetilen Ajans, Türkiye de özellikle genç yaştaki kişilerde bulunan yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlayan ilk ve tek şirkettir.

Kadrosundaki oyuncuların, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar. Bir çok defile, dans gösterisi, tanıtım ve benzer organizasyonlarda koreografi, sahne ve sanat yönetimi hizmetleri verir. Bu çalışmalar ajansın güçlü kadrosu ve işbirlikleri ile tüm organizasyonun uygulanmasını da kapsar.

Ajansın PR departmanı tüm bu organizasyonlara verdiği basın danışmanlığı hizmeti yanı sıra, ajans kadrosundaki tüm oyunculara medya ilişkileri yönetimi, stratejik iletişim danışmanlığı ve itibar yönetimi hizmeti verir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.