FENOMEN İKİLİDEN REKOR KIRAN VİDEO!

Ünlü sosyal medya fenomeni, temizlik denince akla gelen ilk isim Kadir Ezildi ile yine sosyal medyanın tanınmış yüzlerinden Gülfidan (Bizim Kız) olarak bilinen fenomen isim Nurşen Karayanız, Karadeniz’de bir araya geldi. İkili katıldıkları tur programından paylaştığı videolarla gülmekten kırıp geçirdiler. Çeşitli karakter tiplemeleriyle canlandırdığı videolar ile tanınan Nurşen Karayanız’ın eltisi ile yaptığı tartışmalı telefon görüşmelerine dahil olan temizlik hastası Kadir Ezildi de dahil olunca olan oldu. İşte o anların kayda alındığı video…

30.08.2021
381
FENOMEN İKİLİDEN REKOR KIRAN VİDEO!

Haber: Talip Kocakoç – Ekranların temizlik ajanı olarak bilinen hamarat fenomen Kadir Ezildi’nin Karadeniz turu renkli görüntülere ve birbirinden esprili anlara sahne oldu. Ezildi, katıldığı tur programında Giresun ve Ordu illerinin cazibe merkezi çekim noktalarını gezdi ve eşsiz manzaranın tadını çıkardı. Giresun Birun Kümbet Dağ Evi’nde misafir olan ünlü isim ve ülke genelinden bu tura katılanlar Karadeniz’in keyfini doyasıya yaşadılar. Ezildi’ye, Bizim Kız olarak tanınan fenomen Nurşen Karayanız da eşlik etti.

İkilinin yaptığı paylaşımlar, takipçileri gülmekten kırdı geçirdi.Tatildeyken eltisini arayarak hava atan Gülfidan’ın konuşmasını yarıda keserek telefonu elinden alan Kadir Ezildi, başladı Gülfidan’ı kötülemeye. Neymiş efendim, Bizim Kız temizlik yapmıyormuş, babasının evinde de öyleymiş. Her ne kadar “Rezil ettin bizi, sus laaaynnn” dese de eltisine şikayet edilmekten kurtulamayan Gülfidan’ın çabalarına çok güleceksiniz. Kadir Ezildi ile Nurrşen Karayanız’ın birlikte kayda aldıkları o video:

Bu video paylaşımı daha ilk dakikalarda bile yüz binlerce kişi tarafından okunarak yorumlar yapıldı.

NURŞEN KARAYANIZ KİMDİR? Tıkla Oku!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.