Fatsa Yeni Yıla Yeni Projelerle

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

01.01.2022
328
Fatsa Yeni Yıla Yeni Projelerle

Yeni yılın Fatsa’ya ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyerek hemşerilerinin yeni yılını kutlayan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 2021 yılını hizmet yolunda dolu dolu programlarla, çalışmalarla, ziyaretlerle geçirdiklerini, 2022 yılına ise; yeni projeler, yeni atılımlar, yeni hayaller ve umutlarla başlangıç yapacaklarını söyledi.

  Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi.
 “Fatsa’mız, Ordu’muz, ülkemiz ve milletimiz bakımından çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2021 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2022 yılına giriyoruz. Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni umutlar demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir.  Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde Fatsa’ya, Ordu’ya, tüm hemşerilerimize, dolayısıyla güçlü Türkiye’mizin geleceğine hep birlikte hizmet edeceğiz. 2022 yılında, şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecek. Bu uğurda atılan her türlü adım, dökülen her bir ter, dün olduğu gibi yarında  bizim en kıymetli değerimiz olacaktır. Göreve geldiğimiz günden bu yana, halkımızın talep ve önceliklerini dikkate alan hizmet anlayışımız ile birlik ve beraberlikten uzaklaşmadan, Fatsa’mız için 7/24 saat esaslı canla başla çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. 2021’i geride bırakırken 2022’ye zinde ve yeni projelerin, atılımların heyecanı içinde giriyoruz.
  Bu duygularla bir kez daha 2022 yılının ülkemiz, milletimiz, hemşehrilerimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.