FATSA GECE GÜNDÜZ HİZMETE DEVAM EDİYOR

Fatsa Belediyesi Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak şehrin imarlı alanlarında alt yapısı tamamlanan yolları sıcak asfalt konforuna kavuşturmaya devam ediyor.

18.11.2021
170
FATSA GECE GÜNDÜZ HİZMETE DEVAM EDİYOR

Fatsa Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Dairesi Başkanlığı ekipleri bir süredir alt yapı çalışmaları devam eden Destan Sokak, Palmiye Sokak, Halide Edip Adıvar Sokak, Kantarcılar Sokak ve Kıvılcım Sokakta 2 gün süren çalışma ile sıcak asfalt serimini tamamladı.

“FATSA’MIZIN GELİŞMESİ VE GÜZELLEŞMESİNE YÖNELİK ADIMLAR ATIYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, ilçenin her mahallesindeki ulaşım konforunu arttırmak adına çalışmalarını durmadan yorulmadan sürdürdüklerini belirterek, “İlçemizin gelişmesi ve güzelleşmesi adına önemli çalışmalara imza atıyoruz. Şehirlerin gelişmişliğinin göstergelerinden birisi de kent kimliğini oluşturan cadde ve yollarının alt ve üst yapısındaki çalışmalardır. Göreve geldiğimiz süreçten itibaren Fatsa’mızın öncelikli sorunlarını planlarken hem de bunların çözümlerine yönelik ekibimizle gece gündüz mesai harcadık, harcama devam ediyoruz. Gayemiz, Fatsa’mızın büyüyerek gelişmesine katkı sağlayarak modern bir şehir inşa etmektir.” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ GECE GÜNDÜZ DEVAM EDECEK”

Başkan İbrahim Etem Kibar Fatsa’nın her mahallesinin ulaşımındaki konforunu arttırmak adına çalışmalarda desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, OSKİ Genel Müdürü Murat Us’a, Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanımız Abdulkadir Hatipoğlu’na teşekkür ederek, “Kış mevsimine girmemize rağmen güzel havalarda fırsatı kaçırmayarak gece gündüz çalışmalarımız devam edecek.” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.