EKRANLARIN FENOMEN İSİMLERİ YAYLA TURUNDA!

Ordu’dan yola çıkarak ülke genelinde tanından bir isim olan sosyal medya fenomeni Nurşen Karayanız, özel bir firma tarafından düzenlenen ve tanınmış isimlerin de katıldığı bir Karadeniz turuna dahil oldu. Ekranların hamarat çocuğu olarak bilinen, temizlik ajanı olarak tanınan Kadir Ezildi de bu programa katılırken Bizim Kız Nurşen Karayanız ve Ezildi’nin buluşması renkli görüntülere sahne oldu. Karadeniz yaylalarının, mavi ile yeşilin buluştuğu doğanın keyfini çıkaran onlarca kişi fenomen isimlerle de fotoğraflar çekinerek turun keyfini çıkardı. Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları Karadeniz’in eşsiz güzelliği ile süslendi. İşte detaylar…

EKRANLARIN FENOMEN İSİMLERİ YAYLA TURUNDA!

KADİR EZİLDİ’NİN SAMİMİ TAVRI DİKKAT ÇEKTİ!

Haber: Talip KOCAKOÇ – Tura katılan gezi dostlarıyla Birun Otel’de kahvaltıda buluşan Kadir Ezildi, tv programlarının arka planında yaşanan ilginç diyalogları aktardı; güne keyifli bir başlangıç yapıldı. Giresun’un çeşitli cazibe merkezlerinin gezildiği tur programında samimi tavırları ile dikkat çeken Ezildi, takipçileriyle de bol bol fotoğraflar çekti.

BİZİM KIZ’DAN KADİR EZİLDİ’YE HEDİYE!

Tur programı başlamadan önce Birun Kümbet Yayla evi doğasında Kadir Ezildi ile bir araya gelen Nurşen Karayanız, ünlü isme çeşitli hediyeler takdim etti. O anlar da esprili diyaloglarla kayıtlara geçti. Ezildi, Karayanız’a teşekkürlerini iletti. Yine Giresun’un turizm çekim merkezlerine yapılan ziyaretlerde de hediyeleşmeler yapıldı, görsel ve video içeriklerle Karadeniz milyonlarca kişiye tanıtıldı.

NURŞEN’İN SOKAK PAYLAŞIMLARI BÜYÜLEDİ!

Ordu ve Karadeniz’in tanıtımı için önemli bir isim olan Bizim Kız Nurşen Karayanız’ın Giresun’un sokaklarında, yaylalarında yaptığı sanatsal çekimler ilgiyle izlendi. Arnavut kaldırımlarından yaylalardaki çimenlere ve bulutların üzerinde hissettiren videolara kadar paylaşılan içerikler kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi. Karayanız’ın yaptığı paylaşımlar adeta büyüledi.

Bizim Kız’ın tura dair videolarını izlemek için TIKLA!

BİZİM KIZ KİMDİR – Tıkla Oku!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.