Diş Hastanesinin İhalesi Eylül Ayında

23.06.2021
202
Diş Hastanesinin İhalesi Eylül Ayında

AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın Binali Yıldırım Başkanlığında; Milletvekilleri ve MKYK Üyelerinin katılımları ve Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin Koca’nın sunumuyla, Sağlık Bakanlığında yapılan sağlık yatırımları, Türkova, aşılamada gelinen noktalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya katılarak söz alan Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yapmış olduğu konuşmada; Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya Ordu’ya yapmış olduğu şehir hastanesinden dolayı teşekkür etti. Sağlık çalışanları arasındaki döner sermaye farkını da dile getiren Gündoğdu Ordu Diş Hastanesinin yapımı ile ilgili taleplerini de iletti.
Gündoğdu’nun konuşmasına binaen Sayın Bakanımız Fahrettin Koca ise, Diş Hastanesinin Eylül ayında ihalesinin yapılacağı müjdesini verdi. Sağlık çalışanları arasındaki döner sermaye farkının ise belli bir oranda çözüldüğünü ve ilerleyen zamanlarda tamamen çözüleceğini dile getirdi. Şehir Hastanesi ile ilgili olarak da 2023 öncesi bitirilip vatandaşlarımızın hizmetine açılacağını duyurdu.
Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu sözlerini “ Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’ya İlimize yapmış oldukları yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz. “ dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.