Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Boris Johnson ile şakalaştığı anlar NATO zirvesine damga vurdu

01.07.2022
181

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya’nın başkenti Madrid’de NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’nin bugünkü kapanış oturumuna katıldı. Salona girdiği sırada masada oturan İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ı görünce omzunu sıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şakasıyla ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Hatırlanacağı üzere Erdoğan dün de kendisine “Çok güzelsin” diyen Boris’e aynı sözlerle yanıt vermiş ve görüntü zirveye damga vurmuştu.

Dünyanın gözü İspanya’nın başkenti Madrid’deki NATO Liderler Zirvesinde. Birbirinden önemli kararların alındığı zirveden neredeyse her dakika renkli görüntüler gelirken, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İngiltere Başbakanı Boris Johnson arasındaki sohbet gündem olmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Boris Johnson ile şakalaştığı anlar NATO zirvesine damga vurdu

“ÇOK GÜZELSİN” SOHBETİ ZİRVEYE DAMGA VURMUŞTU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi’nde ABD Başkanı Joe Biden ile konuştuğu sırada parmağıyla İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ı işaret etmişti. Johnson ise Erdoğan’a Türkçe olarak “Çok güzelsin” demiş, Erdoğan Johnson’a aynı şekilde karşılık verince salondan kahkaha sesleri yükselmişti.

ERDOĞAN SESSİZCE YAKLAŞIP OMZUNU SIKTI

İki lider arasında NATO Zirvesi’nin bugünkü kapanış oturumunda da ilginç anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, salona girdiği sırada masada oturan İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ı görünce arkadan sessizce yaklaşarak omzunu sıktı. Johnson arkadan uzanan elin kime ait olduğunu bir anda fark edemeyip arkasına döndüğünde karşısında Erdoğan’ı görünce iki lider arasında eğlenceli dakikalar yaşandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.