Çanakkale Ruhu Sanat Galerisinde Yaşatılıyor

3 Nisan’da Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde açılan “Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” yoğun ilgi görüyor.

20.04.2018
256
Çanakkale Ruhu Sanat Galerisinde Yaşatılıyor

Her yaştan vatandaşın ziyaret ederek Çanakkale ruhunu yaşama fırsatı bulduğu sergi, 20-27 Nisan tarihleri arasında Fatsa Kültür Sarayı Sanat Galerisinde ziyarete açık olacak.
“Eserlerin Orijinal Olması Sergiyi Anlamlı Kılıyor”
Çanakkale Zaferi’nden günümüze bizi biz yapan Çanakkale ruhunu anlatan, gerçek savaş malzemeleri ve fotoğraflar ile şanlı ordumuzun ve milletimizin bugünkü gücünü simgeleyen fotoğrafların yer aldığı
“Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” büyük ilgi görüyor.
Çanakkale’nin manevi ortamını gelecek nesillere aktarmak amacıyla Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde Orduluların beğenisine sunulan sergiyi ziyaret eden vatandaşlar, “Sanat galerimizdeki eserlerin Çanakkale’den gelmesi ve orijinal olması sergimizi oldukça anlamlı kılıyor. Özenle düzenlenerek sunulan böyle bir sergiyi bizlerle buluşturduğu için Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
Sergiyi ziyaret eden Mimar Sinan Bilgi Evi öğrencileri de o dönemin şartlarına şahitlik ederek Çanakkale ruhunu yaşama fırsatı buldu.
Sergi 20-27 Nisan Tarihlerinde Fatsa’da
“Dünden Bugüne Çanakkale Ruhu Fotoğraf ve Envanter Sergisi” 20-27 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini Fatsa Kültür Sarayı Sanat Galerisinde ağırlayacak.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.