Burcu AYYILDIZ kimdir? Kaç yaşında, nereli?

Show TV ekranlarında boy gösteren ve en başarılı isimler arasında yer alan Burcu Ayyıldız, gerek düzgün diksiyonu, Türkçesi, konuları işleyiş biçimi, konulara olan hakimiyeti ve onları aktarma biçimi ile seyircilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

13.06.2021
1.778
Burcu AYYILDIZ kimdir? Kaç yaşında, nereli?

İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nden 2014 yılından başarı ile mezun olan Burcu Ayyıldız, televizyonculuk kariyerine SkyTurk360 TV’de Haziran 2012 ile Mart 2013 yılları arasında editörlük yaparak başlamıştır. Bu süre içerisinde Ağustos 2012’den Mart 2014’e kadar geçen 1 yıl 8 ay boyunca Show TV’de editörlüğe geçmiş ve görevini başarıyla gerçekleştirmiştir. Ardından Habertürk ekranlarına geçiş yapan Burcu Ayyıldız, bura geçirdiği ilk döneminde 3 yıl boyunca editörlüğe devam etmiş, 2017 yılı itibariyle de muhabirlik kariyerine adım atarak başarısını sürdürmüştür.

Burcu Ayyıldız Kaç Yaşında?
Habertürk ekranlarının en başarılı ve dikkat çeken isimleri arasında yer alan güzel muhabir Burcu Ayyıldız ile ilgili en çok merak edilen sorular arasında kaç yaşında olduğu yer almaktadır. Başarılı muhabir Ayyıldız, 2009 yılında üniversite eğitimine adım atmıştır. Burcu Ayyıldız, 2021 itibari ile 30 yaşındadır, ancak doğum tarihi gün, ay ve yıl olarak bilinmemektedir.

Fenerbahçe Taraftarı
Sosyal medyada aktif olarak yer alan güzel muhabir, sunucu Burcu Ayyıldız, özellikle Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla sevenleri ile buluşuyor. Sık sık paylaşım yapan muhabir Burcu Ayyıldız’ın Fenerbahçe taraftarı olduğu da bilinmektedir. Diğer yandan genç muhabir Burcu Ayyıldız, seyahat etmeyi ve gezmeyi de seviyor. Çeşitli spor branşlarıyla da ilgilenen Ayyıldız, kendini zihinde tutmak amacıyla spor yapıyor. Instagram sayfasında yaptığı paylaşımlar ve fotoğraflarda arkadaşlarına vakit ayırmayı sevdiği görülen Burcu Ayyıldız’ın sosyal hayatına da son derece önem verdiği ve önde tuttuğu görülmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.