BÜFE HIRSIZI YAKALANARAK TUTUKLANDI!

Perşembe ilçesi Efirli Mahallesi’nde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili titiz bir çalışma yürüten Ordu Jandarma ekipleri 1 kişiyi yakaladı. Şahıs, adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

03.02.2022
119
BÜFE HIRSIZI YAKALANARAK TUTUKLANDI!

Ordu Valiliği tarafından konuya ilişkin yapılan bilgilendirme açıklamasında, “Perşembe İlçesi  Efirli Mahallesinde Büfe İşletmecisi (C.K)’ ye ait işyerinde 31.01.2022 tarihinde faili meçhul hırsızlık olayı meydana gelmiştir. Olayın Jandarmaya ihbar edilmesi ile birlikte Perşembe İlçe J.K.lığı, Suç Araştırma Timi (JASAT) ve OYİT ekiplerince çok yönlü olarak araştırmaya başlanılmıştır. Bu kapsamda çevrede bulunan işyeri ve güvenlik kameraları kontrol edilmiş, hırsızlığın olduğu saatte bölgede bulunan tüm şüpheli olabilecek şahıslar titizlikle incelenmiş, olayın fail ya da faillerinin kimliklerinin tespitine yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

Yapılan çalışma ve kamera görüntülerinde hırsızlık olayı aynı gün içerisinde 4-5 saat gibi kısa bir sürede (T.B) isimli şüpheli şahısın işleyebileceği yönünde bulgu ve deliller elde edilmiş, şüphelinin ikamet ettiği adrese gidilerek evinde yakalanmıştır.

Şüphelinin evinde ve eklentilerinde yapılan aramada büfeden çalınan (90) adet bira, (17) adet votka, (76) paket sigara ve (1) adet kurusıkı tabanca evin çatı kısmında bulunmuş olup, malzemelere el koyularak iş yeri sahibine teslim edilmiştir. Şüpheli şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.” denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.