BİZİM KIZ: “ÖMRÜMCE UNUTAMAYACAĞIM BİR GÜN OLDU”

Bizim Kız olarak tanınan fenomen isim Nurşen Karayanız, “Hayatımın en anlamlı günü” olarak nitelediği o günü sosyal medya hesaplarından paylaştı ve binlerce tebrik mesajları aldı. Aile boyu yapılan merasime, Karayanız’ın arkadaş çevresi ve birçok seveni de katıldı. İşte detaylar…

07.08.2021
654
BİZİM KIZ: “ÖMRÜMCE UNUTAMAYACAĞIM BİR GÜN OLDU”

Özellikle video içerik üreticisi olarak sosyal medya platformlarından da ödüller alan Nurşen Karayanız, bir hayaline daha kavuşmanın heyecanını yaşıyor. Geçtiğimiz ay, gerçekleşen hayalleri üzerine adadığı adağını yerine getiren Karayanız bu defa daha geniş bir organizasyon ortaya koydu.
İşte Bizim Kız’ın, ailesinin de yanında olduğu o güne ait paylaşımı ve detaylar:

Vidoyu izlemek için üzerine tıklayın…

Herkese merhabalar.🌸Hayatımın en anlamlı gününü sizlerle yeniden paylaşıyorum. Annemle babamın mutluluklarını bu denli güzel görmek beni çok duygulandırdı. Ablalarım, abim, hepsi birer çiçek gibi yanımda oldular. 🌸🤲🌸Ömrümce unutamayacağım bir gün yaşadım. Zaman zaman annemin yüzünde gurur ifadesini gördüm. Babamın kapıdan girdiğinde yürek dolusu sarılışında işte evladımın emeklerinin karşılığı dediğini hissettim içinden… Bol bereketli gelen misafirlerim oldu sonra… Hepsinim dilinde aynı cümle. Güle güle, hayırla otur bizim gız.🤲🥰Seven insan önce hayırlı olsun demeyi biliyor. Bu evi kaç paraya aldın, kıtlıktan mı çıktın görmemiş insan demiyor.
(Sanırım mesajım gerekli yerlere iletildi)🤛🏾
Annem bizi bir odalı kerpiçten yapılmış evde dünyaya getirip büyütmüş. Ve şu yaşıma dek, kimsenin bahçesindeki meyveyi dahi izin almadan koparıp yemedik. Öyle öğrendik çünkü… Yaşıtlarım gibi gezip tozup , saçıp savurup, nereden geldiğini unutup, kendinden büyüğü hor görüp, küçüğü ezip, yoluma devam etmedim. Okudum, çalıştım, ürettim. Şimdi karşılığını aldığım için hem şükrediyorum hem de çok mutluyum. Bu mutluluğumu da gizlemiyorum, tüm samimiyetimle, içtenliğimle sizlerle paylaşıyorum. Biliyorum ki, beni evinizin kızı gibi görüp seven çok.💜Hepinizden Allah razı olsun. Allah sizlere de her şeyin en güzelini nasip etsin.🤲(amin)
Not: videom sayfadan kaldırıldı kalbi, dili, beyni bozuk insanların şikayeti üzerine.
O sebeple yeniden yükledim.🌸Ayrıca ben yılmam bilin istedim!
Sevgiler…🥰

instagram.com/nursenkrynz

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.