BİZİM KIZ NURŞEN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ!

Sosyal medyadaki başarılı çalışmaları ve samimiyeti, içtenliği ile milyonlarca kişinin yakından takip ettiği fenomen isim Nurşen Karayanız, Bizim Kız hakkında bilinmeyenleri anlattı. Yayınladığı video ile hayranlarının sıklıkla sorduğu soruların yanı sıra kendine özel bazı detaylara da açıklık getiren Nurşen Karayanız Bizim Kız’ı tüm yönleriyle anlattı. İşte o paylaşıma dair haber ve Bizim Kız’ın anlatımını soru cevap şeklinde sizler için derledik.

16.06.2021
542
BİZİM KIZ NURŞEN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ!

“Planlarının arasında il il gezmek, tarihi ve kültürel değerleri kayda alarak güzel anılar biriktirmek istiyorum” diyen Nurşen Karayanız, sosyal medyada kendisine yöneltilen bazı sorulara açıklık getirdi. İşte o soru ve cevaplar…

Nurşen Karayanız Nasıl Biri?

Aslında videolarda ki kadar şen şakrak biri değilim. Normalde sakşn, ağırbaşlı, yerine göre konuşmasını bilen yerine göre giyinen ve yerine göre insanlara davranan biriyimdir. Evet gülüyorum oynuyorum çünkü kendimi en iyi hissettiğim yerdeyim. Ailemin yanındayım. Ama beni bir iş ortamında gördüklerinde donuk biri bile diyebiliyorlar. Ciddi biriyimdir iş hayatımda. Bunun yanında da aslında çok sabırlı biriyimdir.

En çok sevdiği renkler?

En sevdiğim renk kırmızı, beyaz, siyah gibi tenk renkler. Kırmızılar yeşiller falan herhalde annemden kalma bir özellik. O da bu renkleri seviyor ya.

Nurşen Karayanız sinirli midir?
Karadeniz huyudur biraz sinirli bir yapım var. Çabuk sinirlenirim ama çabuk dönerim saman alevi gibi. Kin tutmam ve bana yapılan iyiliği ve kötülüğü de unutmam. Bu unutmadığım şeyi de insanların en zayıf halinde pat diye yüzlerine vurmam.

Nurşen Karayanız’ın boyu kilosu kaçtır?
Nurşen Karayanız 52 kilo ve 1,60 m boyunda. Minyon biriyim.

Nurşen Karayanız’ın en sevmediği şey?
Ertelemeyi sevmem. Bugün yapılması gereken iş bugün yapılmalı. Bugün yapılmazsa yarın birikir ve benim başımı ağrıtır. Migrenim de olduğu için bu durum beni hasta eder.
Beklemeyi ve bekletilmeyi hiç sevmem. Biri beni bekletmesin abi ya. Ya ben kadın başıma 10 dakikada hazırlanıyorsam sen de çık hazırlan. En ayar olduğum şey bu. Bunnn yanı sıra çabuk küsen biri değilim. Ama kırıldığım zaman da hemen yüzüme yansır. Bir şeye küstüysem yine onu bugün içinde çözüme kavuşturmak lazım.
Bir de bir ortama girdiğinde “Ben şunu aldım bunu yaptım buyum var” diyen insanları sevmem. Ortam içinde böyle konuşmalar varsa sessizce kalkar giderim. Kimsenin cebindeki parayı bilemezsin. Bize anne babamız böyle öğretti.

Nurşen Karayanız giyimine nelere dikkat eder?
Klasik giyinmeyi severim. Beni öyle spor ayakkabıyla falan göremezsiniz. Çok abartılı olmayacak şekilde topuklu ayakkabıyı severim. Aşırıya kaçmadan makyaj yaparım tabi ki. Köye gittiğim zaman da tamamen köy hayatına ayak uydururum.

En sevdikleri?
Kitap okumayı, seyahat etmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi ve özellikle yaşımdan büyüklerle sohbet etmeyi çok seviyorum. Çünkü onlarla her konuştuğumda onlardan güzel hikayeler çıkarabiliyorum.

Hayatın ilerleyişi kolay mı zor mu?
Evet. Beni kolay bir hayat yaşıyor zannedenler çok. İsmim Nurşen ve Nur isminin ilahi bir vasıf olduğu için hayatımın zor olacağını doğduğumdan bu yana söyleyenler varmış. Evet bu doğru. Yaşadığım hayat boyunca hep zorlukla devam ettim ve bu bana çok şey kattı. Hiç kimseden bir şey beklememeli öğretti bu zorluklar bana. Ben birine bir şey danışacaksam aileme danışırım önce. Onlara sorarım bir işe kalkıştığımda ya da biriyle tanıştığımda. Zararı olur mu bu işin bana gibisinden tavsiye isterim ailemden.

Bizim Kız yemek yapabiliyor mu?
Okul hayatımız boyunca aç kalmayalım diye yaptığımız aparatif yemekler tabi var. Yemek elbette yapabiliyorum ama bu işin üstadı, gurmesiyim diyemem.

Bizim Kız’ın yol haritası?
Her şeye birden atlamıyorum. Yavaş yavaş ilerliyorum. Birden olup da şımarma ayı diledim Allah’tan. Hep de öyle oldu.

Nurşen Karayanız’ın Hayatımda Biri Var mı?
Evli değilim, nişanlı değilim ve hayatımda kimse de yok. Olmadı bazı şeyler. Zaman zaöam şuram sevdi ama dedim ki başkasının çatısının altıma ne kadar sığınabilirsin. Başkalarının kazandığı paraya ne kadar bağlayaviöirsin kendini dedim. Zaten onların düzenleri hayatları kuruluydu. Ben de öncelikle hayatımı kazanmak istedim ve üniversitemi okuyup kitaplarımı yazıp hayatıma yön vermeye başladım. Halen de öyle yapıyorum.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.