BİZİM KIZ HAYALLERİNE KAVUŞTU!

Ordulu tanınmış isim, sosyal medyanın Bizim Kız’ı Nurşen Karayanız hayalini kurduğu bir hedefe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Karayanız’ın, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı ve imza attığı o dosyanın detayları ortaya çıktı. İşte Bizim Kız’ın o imzasının altındaki gerçekleşen hayal…

02.06.2021
2.132
BİZİM KIZ HAYALLERİNE KAVUŞTU!

Nurşen Karayanız, Ordu’nun yeni yaşam alanlarından birinde yeni yapılan konutlarından birini satın alarak ev sahibi oldu. Yıllardır dizi setlerinde, TV ekranlarından ve Sosyal medya üzerinden elde ettiği birikimlerini toparlayan Karayanız villa değerindeki bir evin tapusunu da aldı. Ordu’nun Altınordu ilçesindeki yapı yarım milyon dolaylarında bir maliyetle Bizim Kız’a devroldu. Bizim Kız evlendi.

“Bazen Kendime İnanamıyorum”

Hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan Nurşen Karayanız duygularını aktarırken bu süreçte yanında olanlara teşekkür etti ve özellikle annesinin duasını dile getirdi.

Karayanız;
“Bugün çok gururlu ve çok mutluyum. Elim ayağım titriyor duygularımı anlatmakta zorlanıyorum. Uzun süredir hayalini kurduğum evi nihayet aldım. Tapumu aldım ve artık kendime ait bir yaşam alanım var. Ordu’ya ilk geldiğim dönemde bir kanepe bir battaniyem vardı. Bugün bir evin ötesinde villa diye tabir edilen bir mekanın tapusu benim elimde. İnanın kaç gündür ağlamakla gülmek arasındayım. Bazen inanamıyorum. “Gerçekten başardım mı?” diyorum kendime. Çok çalıştım çok emek verdim. Gecemi gündüzüme katarak, yeri geldi takdir edilirken yeri geldi ezilerek yoluma devam ettim ve hiç geri bakmadım.

Çocukluk dönemlerimde beni yol ağzına kadar elimden tutarak okula uğurlayan ve ardımdan bakakalan annemin o günkü bakışları ve duaları hep yanımda oldu. Başarımın yanında hep taşıdım annemin duasını.

Allah’ıma şükürler olsun, beni bugünlere getiren emeği olan herkese teşekkür ederken bir teşekkür de sosyal medyadaki başarımıza sahip çıkan değerli takipçilerime. Ailem ve yanımda hissettiğim herkes. İyi ki varsınız. İnşallah sağlıcakla mutlulukla bu yeni yuvamda hayatımı devam ettireceğim.” şeklinde konuştu.

“Heyecandan Karnım Ağrıdı”
Uzun zamandır ev alma işlemleri süreciyle ilgilendiğini ifade eden Nurşen Karayanız, bunu takipçileriyle hemen paylaşmadı. Çünkü tapuyu eline almadan ev aldığına inanamadı. Bizim Kız süreci sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla sır vermeden, “Heyecandan karnım ağrıdı” ifadeleriyle paylaşmıştı.

Karayanız’ın paylaşımı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.