Bayan Yavuz, Belediye Başkanlarının Eşlerini Ağırladı

01.05.2019
196
Bayan Yavuz, Belediye Başkanlarının Eşlerini Ağırladı
Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Ordu il genelindeki belediye başkanlarının eşleri ile bir araya geldi.
31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi’nin ardından belediye başkanlığına seçilen belediye başkanlarının eşlerini Vali Konağı’nda ağırlayan Bayan Yavuz, kendileri ile tanışmak ve istişarede bulunmak istediğini söyledi.
Belediye başkanlarının eşlerini, Vali Konağı’nda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten  Selda Yavuz, seçimlerin hayırlı olması temennisinde ve başarı dileğinde  bulundu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu Belediyesi ile İlçe Belediye Başkanlarımızın eşlerini yakından tanımak, aynı zamanda  eşlerinde birbirleri ile tanışmasını sağlamak amacıyla böyle bir program düzenlediğini söyleyen Bayan Yavuz, sosyal amaçlı ziyaret ve etkinlikleri kapsamında yapmakta olduğu aile ziyaretleri ile ilgili de bilgiler verdi.
Şehit ve gazi aileleri, engelliler, yaşlılar, devletin koruması altında bulunan çocuklar ile gençlere yönelik sosyal içerikli faaliyetlerde bulunduğunu anlatan  Selda Yavuz, ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileleri de evlerinde ziyaret ederek, hatırlarını sorduğunu ifade etti.
Bayan Yavuz, “Ordu için yapılacak tüm projelerde ne yapılması gerekiyorsa gönülden varız. İlimiz adına yapılacak güzel hizmetlerde her daim hazırız. Vali Konağı’nda şehit ve gazi ailelerimiz, muhtar eşleri, işadamı eşleri ve işkadınlarımızı da misafir ettik. Bugün de sizlerle birlikteyiz. Allah hepinize kolaylık versin, muvaffakiyetler diliyorum. Ordu her şeyin en iyisine layık. Geldiğiniz için, sizleri tanıdığım için çok bahtiyar oldum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Vali Konağı’nda ağırlanmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren belediye başkanlarının eşleri ise, “Bugün, Sayın Valimizin değerli eşi Selda Yavuz hanımefendinin davetiyle bir araya geldik. Güleryüzü ve sıcakkanlı davranışıyla kendimizi evimizde gibi hissettik. Bu davet aynı zamanda birbirimizi tanıma açısından da çok iyi oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.