Başkan Uslu’dan Manavgat Hassasiyeti

04.08.2021
105
Başkan Uslu’dan Manavgat Hassasiyeti

Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu, Antalya’nın Manavgat ilçesinde haftalardır devam eden yangın nedeniyle bir kamyon hayvan yemi için harekete geçti.
Türkiye’nin Güney ve Ege bölgelerinde yaşanılan yangın nedeniyle Antalya Ticaret Borsasının yardım talebi duyarlılığına Başkan Uslu’da sessiz kalmayarak yangın bölgesinde zarar gören hayvanlar için yem gönderdi. Özellikle besicilik yapan üreticilerin bir nebzede olsa rahatlamaları açısından bir kamyon yemi göndererek duyarlılık gösteren Uslu, yangın nedeniyle bölgede yaşayan vatandaşların yanında olduğunu ifade etti.
Başkan Mustafa Uslu yaptığı açıklamada,” Antalya/Manavgat ve diğer bölgelerimizde çıkan yangınlar bizleri ziyadesi ile üzmüş ve yaralamıştır. Antalya Ticaret Borsasının yardım talebi üzerine Borsamız, Manavgat’ta evleri, ahırları ve her şeyleri yanan vatandaşlarımızın kurtardıkları hayvanları için yem bulamamaları nedeniyle düştükleri zor duruma bir nebze merhem olabilmek için ilk etapta bir kamyon hayvan yemini bölgeye ulaştırmıştır. Ünye Ticaret Borsası olarak her zaman milletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyor ve ülkemizin bir daha böyle felaketler yaşamamasını temenni ediyorum. Geçmiş olsun Türkiye” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.