BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MAHALLELERİMİZİN ULAŞIM AĞINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

07.04.2018
88
BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MAHALLELERİMİZİN ULAŞIM AĞINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ”

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, dış mahallelerde gerçekleştirilen yatırımlar kapsamında Zafer Mahallesine 2 bin 500 metrelik sıcak asfalt kazandıracaklarını belirterek, mahalle sakinlerinin ulaşımda konfora kavuşacağını söyledi.

Altınordu Belediyesi ulaşımda başlattığı devrim niteliğindeki çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. İlçe genelinde hayata geçirdiği beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarıyla birçok mahallenin ulaşımda konfora kavuşmasını sağlayan Altınordu Belediyesi, şehir merkezinin yanı sıra dış mahallelerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Bu kapsamda ön çalışmalarını tamamlayan Altınordu Belediyesi Zafer Mahallesini 2 bin 500 metrelik sıcak asfalt ile buluşturuyor.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MAHALLE SAKİNLERİMİZ ULAŞIMDA KONFORU YAŞAYACAK”

Sıcak asfalt dökümünün gerçekleştirileceği Zafer Mahallesini ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çalışmaların yapılacağı güzergahda incelemelerde bulundu. Başkan Tekintaş’a inceleme gezisinde Belediye Başkan Yardımcıları, mahalle muhtarları ve yetkililer eşlik etti.

Yapılan inceleme gezisinin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Tekintaş, Zafer Mahallesinin ulaşımına büyük katkı sunacak olan sıcak asfalt çalışmasına başlandığını belirtti. Gerçekleştirilecek olan çalışmalar sırasında vatandaşların duyarlılık göstermesi gerektiğini aktaran Başkan Tekintaş, “Zafer Mahallesine yapacağımız 2 bin 500 metrelik sıcak asfalt kaplama yol için çalışmalarımıza başladık. Mahallemizde yapacağımız bu çalışmada konforu arttırırken iki şeye dikkat ediyoruz. Bunlardan birincisi yolları sağlam ve korumalı hale getirmek, ikincisi ise milletimizin hak ettiği hizmeti onlara sunmak. Bunun için gerekli ön çalışmanın ardından sahada incelemelerimiz gerçekleştirdik. Sıcak asfalt dökümü esnasında yapılması gerekenlerin tespitini yaparak çalışmalara start verdik. Hayata geçireceğimiz 2 bin 500 metrelik yolu hızlı bir çalışma ile en kısa sürede tamamlayıp vatandaşlarımızın konfora kavuşmasını sağlayacağız. Bu süreçte tüm vatandaşlarımızın duyarlılık göstermesini istiyoruz. Verilen bu imkanları sağduyu ile en iyi şekilde yapmayı planlıyoruz. Çalışmalar bittiğinde Zafer Mahallesinin en sıkıntılı bölgesini de çözmüş olacağız. Yaptığımız ve yapacağımız tüm hizmetlerin milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MAHALLELİLERDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Zafer Mahallesinde yapılacak olan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Zafer Mahallesi Muhtarı Ali Gündoğdu ise yaptığı konuşmada mahallenin en sıkıntılı alanının konfora kavuşacak olmasından dolayı mahalleliler olarak mutlu olduklarını belirtti. Yolun yapılacak olmasına deyim yerindeyse ‘çocuklar gibi’ sevindiklerini ifade eden Gündoğdu, sıcak asfaltın çalışmasını sağlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve ekibine mahalleliler adına teşekkürlerini iletti.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.