Başkan Tavlı’dan Kadınlar Lokali Müjdesi!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı Ünyeli Kadınlara müjde vererek kadınlar lokali projesinin kısa sürede hayata geçeceğini açıkladı.

09.03.2022
83
Başkan Tavlı’dan Kadınlar Lokali Müjdesi!

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yaptığı açıklamada, “Kadın kardeşlerimize bir müjde vermek istiyorum. Gölevi Moteli’nin bulunduğu bölge işletmecimiz tarafından boşaltılıyor. Yıl boyunca 12 ay, kadın kardeşlerimizin hizmetinde olacak bir projeyi o bölgede hayata geçiriyoruz. Hanımlar lokalimizde kadın kardeşlerimiz, 12 ay boyunca keyifle ve huzurlu bir ortamda günlerini geçirebilecekler. Oraya çok katlı bina yapılacağı söylemlerine de hemşerilerimiz itibar etmesin. Bir katlı olacak şekilde hazırladığımız projemize kısa zamanda başlayacağız. Ayrıca işletmesini de belediyemiz yapacaktır. Kadınlar plajının da işletmesi belediyemiz tarafından yapılmaktadır. Ne çok katlı bir yapılaşma ne de birilerine işletmeye verileceği söylemleri doğru değildir.” dedi.

Gölevi Mahallesi’nde Batı Park Projesi

Başkan Tavlı ayrıca Gölevi Mahallesi’nde de yeni yaşam alanı daha oluşturacaklarını ifade ederek, “Yine Gölevi Mahallemizde deniz kenarında Kadınlar plajının batı tarafında 110 dönümlük alan üzerine “Batı Park” projesini yaparak o bölgeye kazandırmış olacağız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.