BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Büyükşehir Belediyesinin tahsis ettiği yeni hizmet binasında faaliyetlerini sürdüren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şubesi yönetimini ağırladı.

18.01.2022
162
BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Derneğe desteklerini sürdüreceklerini belirten Başkan Güler, ziyaretlerinden dolayı dernek üyelerine teşekkür etti.

MODERN YERİNDE HİZMET VERİYOR

Ordu’da uzun yıllardır eski otogar binası içerisinde şehit aileleri ile gazi ve ailelerine hizmet veren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ordu Şubesi, Başkan Güler’in talimatlarıyla yapılan çalışmalar doğrultusunda artık Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi Çelebioğlu Caddesi Civil Irmağı kenarında yaklaşık 160 metrekare alanda daha modern ve konforlu haliyle hizmet veriyor.

22 yıldır bugünü beklediklerini ifade eden Dernek Başkanı Gazi Nurettin Korkmaz, şehit aileleri ile gazi ve ailelerine verdiği destek için Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti. Korkmaz sözlerini şöyle sürdürdü:

“Dernek sorunumuz sayın bakanımızın tek talimatı ile çözüldü. Kanayan bir yaramızdı. Kapısı her zaman açık. Aile ortamında güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ederiz.”

Ziyarette dernek üyeleri Başkan Güler’e onursal üyelik belgesi de takdim etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.